Dikļu pils, kas atrodas Vidzemes lauku teritorijā, uzskatāmi parāda “Zaļās atslēgas” videi draudzīgas saimniekošanas būtību.
Dikļu pils, kas atrodas Vidzemes lauku teritorijā, uzskatāmi parāda “Zaļās atslēgas” videi draudzīgas saimniekošanas būtību.
Foto – Zigmunds Bekmanis

“Zaļās atslēgas” ikvienam 0

No 2. aprīļa Vides izglītības fonda pārraudzītā starptautiskā “Zaļās atslēgas” ekosertifikācijas programma būs pieejama katram Latvijas viesmīlības uzņēmumam un iestādei, kam rūp vide.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55
Kokteilis
Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435
Lasīt citas ziņas

Līdz šim tā nebija – to iegūt varēja tikai viesnīcas un kempingi. Tagad uz “Zaļās atslēgas” sertifikātu varēs pretendēt arī hosteļi, mazās tūrisma mītnes, restorāni, konferenču centri, izglītības un izklaides centri un institūcijas. 2017. gadā ir plānotas divas programmas pieteikšanās kārtas – līdz 1. maijam un 1. decembrim. “Zaļā atslēga” ir brīvprātīga tūrisma ekosertifikācijas sistēma, kas šobrīd veiksmīgi darbojas vairāk nekā 2500 viesmīlības uzņēmumos 54 valstīs. Latvijā pašreiz ir 10 sertificētas “Zaļās atslēgas” tūrisma mītnes.