×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. marts, 2014
Drukāt

Zaļās partijas vērtīgākais “resurss” – Vējonis (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Zaļo un zemnieku savienībā ietilpstošā Latvijas Zaļā partija kritizē Latvijas politiku par nelietderīgu cilvēku “resursu” izšķērdēšanu, bet par savu vērtīgāko “resursu” atzīst aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, kuru nākotnē redz premjera krēslā.

Latvijas Zaļās partijas (LZP) kongresā sestdien partijas līdzpriekšsēdētājs Viesturs Silenieks izteicās, ka Latvijas politika viņam atgādinot “trakomāju”: “Kurš pirmais paceļ balto halātu, tas ir dakteris.” Tas notiekot tāpēc, ka daudzi valsts pārvaldē strādājošie aizejot strādāt uz privāto sfēru. “Tā nav lietderīga resursu izmantošana, jo tas ir kā pie santehniķiem, kur katrs nākamais lamā iepriekšējo, taču pieliek klāt jaunu brāķi. Ja vajag kvalitāti, tad jātaisa no jauna,” teica V. Silenieks. Viņš arī secina, ka daudzi cilvēki politikā neiesaistās tāpēc, ka netic iespējai ko mainīt. To gan Silenieks neattiecina uz savu partiju, kur esot daudz pieredzējušu biedru. Arī pēc pēdējām pašvaldību vēlēšanām piedzīvots biedru skaita pieaugums.

Kongresā izskanēja arī LZP “ēnu kabineta” versija: R. Vējonis – premjers, Andrejs Panteļējevs – ārlietu ministrs, Askolds Kļaviņš – vides ministrs, Inga Štāle – izglītības un zinātnes ministre, Guntis Belēvičs – veselības ministrs, Artis Stucka vai Jānis Trupovnieks – pašvaldību lietu ministrs.

Otrs partijas līdzpriekšsēdētājs – aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis – runāja par Krievijas agresiju Ukrainā. “Diemžēl tas, kas šķita piederam Eiropas tumšākajai vēsturei, tagad ir kļuvis par ikdienu,” teica ministrs. Pievienošanās NATO bijis tālredzīgs solis, taču Latvijai pašai arī jārūpējas par savām aizsardzības spējām. “Spēcīga zemessardze ir stūrakmens, mums jāattīsta paaugstinātas gatavības zemessardzes kaujas vienības,” sacīja R. Vējonis.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Lasīju komentāru par Vējoņa IT KĀ PREMJERA BŪŠANU un tā bija kā kulaks starp acīm!!!! NU ja VĒJONIS IR LATVIJAS ZAĻĀS PARTIJAS vērtīgākais “RESURSS”, tad laikam arī es esmu NĒĢERIS… Vai tiešām ir tik traks stāvoklis LZP???

  2. Lialais partizānis

Draugiem Facebook Twitter Google+