×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

Zāles pa pastu vairs nedrīkst sūtīt (3)

medikamenti_sxc_15

Šī gada pirmajos piecos mēnešos Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori noraidījuši jeb nav ļāvuši sasniegt adresātu 24 zāļu pasta sūtījumiem no trešajām pasaules valstīm, informē PVD.

No tiem lielākā daļa jeb 20 sūtījumi noraidīti pēc 1.marta, kad stājās spēkā grozījumi normatīvajos aktos, kas aizliedz privātpersonām no trešajām valstīm ievest narkotiskos analgētiķus, jaunās psihoaktīvās vielas un aktīvās vielas, kā arī saņemt iepriekš minētās preces un arī citas zāles pa pastu no trešajām valstīm, informēja PVD pārstāve Ilze Meistare.

Viņa atgādina, ka privātpersonas joprojām personiskai lietošanai var ievest zāles no trešajām valstīm, ja zāles ir oriģinālajā iepakojumā, to daudzums ir ekvivalents sešu mēnešu lietošanai, uz zāļu iepakojuma ir skaidri identificējams zāļu ražotājs un ražotājvalsts, un zāļu iegādi var apliecināt ar pirkuma čeku vai līdzvērtīgu dokumentu. Ja zāļu daudzums pārsniedz trīs zāļu iepakojuma vienības katram zāļu veidam, personai ir rakstiski jāapliecina, ka zāles ir domātas personīgai lietošanai.

Pa pastu no trešajām valstīm privātpersona zāles saņemt nedrīkst.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. “Zāles pa pastu vairs nedrīkst sūtīt.”
    Redakcija melo, jo taisnībā nedrīkst saņemt!

  2. Vajag lobēt ne tikai Beleviča kgu, bet arī lidsabiedrības. Nabadzīgiem slimniekiem nav ko mocīties un apgrūtināt valsti???

  3. Pēc 1 € vērtām zālēm jaizdod ceļam 100 € lai saņemtu. 🙂
    Genocīds pret iedzīvotājiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+