×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
12. februāris, 2015
Drukāt

Zālītes meita neuzskata, ka viņas mātes pazušana būtu saistīta ar profesionālo darbību (1)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Pazudusī Latvijas Māsu asociācijas vadītāja Jolanta Zālīte savā profesionālajā darbībā varētu būt iemantojusi nelabvēļus, tomēr tas nevarētu būt iemesls viņas pazušanai, aģentūrai LETA sacīja Zālītes meita Sabīne Zālīte.

Pazudušās sievietes meita stāstīja, ka viņas māte vienmēr aktīvi iestājusies par medicīnas māsu tiesībām, cienīgu atalgojumu un veselības aprūpes sistēmas attīstību kopumā, kā rezultātā viņa varētu būt iemantojusi ne vienu vien nelabvēli. Tomēr meita nepieļauj iespēju, ka kāds no šiem nelabvēļiem varētu Zālīti
ietekmēt fiziski vai būt saistīts ar viņas pazušanu.

Zālītes meita stāstīja, ka viņai šāda mammas pazušana šķiet ļoti netipiska, un viņa ir pārliecināta, ka gadījumā, ja kas neparedzēts būtu noticis, māte ar meitu censtos sazināties. Meita norādīja, ka pazušanas apstākļi ir ļoti neskaidri.

Izmeklētāji pārbaudījuši vairākus informācijas avotus, kas pēdējo reizi varētu būt manījuši Jolantu Zālīti, kā arī sniegtu kādu informāciju par viņas atrašanās vietu, tomēr nesekmīgi, stāstīja pazudušās sievietes meita.

Jolanta Zālīte trešdien, 4.februārī, nav ieradusies darbā un nav apmeklējusi tikšanos, pēc kā arī sākta viņas meklēšana.

“Aizbraucot uz viņas mājām, nekas neliecināja, ka viņa no rīta būtu gatavojusies iet uz darbu, kā arī nevarēju atrast viņas drēbes, kuras pazušanas dienā viņai bija mugurā. Mammai tas ir ļoti neraksturīgi, tāpēc pastāv aizdomas, ka ar viņu ir noticis kas slikts. Kāds viņai ir nodarījis pāri,” atzina Jolantas Zālītes meita.

Jau ziņots, ka Rīgā bezvēsts pazudusi Latvijas Māsu asociācijas vadītāja Jolanta Zālīte un policija lūdz palīdzību viņas meklēšanā.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki meklē bezvēsts pazudušo 1964.gadā dzimušo Zālīti, kura pēdējo reizi redzēta 3.februārī ap plkst.20 Rīgā, Brīvības ielā, sabiedriskā transporta pieturas “Matīsa iela” apvidū. Viņa devās no darba uz savu dzīvesvietu Rīgā, Vaidavas ielā.

Zālītes augums ir 168 centimetri, viņa ir kalsnas miesas būves, bet mati ir īsi gaiši blondi. Sieviete bija ģērbusies tumši pelēkā, pagarinātā mēteļjakā un tumši zilās džinsu biksēs. Viņai līdzi bija paliela melnas krāsas ādas soma.

Policija lūdz atsaukties cilvēkus, kuri ir redzējuši sievieti 3.februāra vakarā vai 4.februāra rītā, kad, iespējams, viņa devusies uz darbu. Zālīte, iespējams, pārvietojās ar 17.maršruta trolejbusu. Ikvienu, kam ir informācija par Zālītes iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz ziņot, zvanot pa tālruni 67 086 678, 20 269 017 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Redzot plkst. 20:00 sabiedriskā transporta pieturā sievieti tumši pelēkā, pagarinātā mēteļjakā un tumši zilās džinsu biksēs ar palielu melnas krāsas ādas somu, nu nekad neienāktu prātā, ka viņa ir kādas atbildīgas organizācijas/ asociācijas vadītāja!
    Cerams, ka viss būs labi un viņa atradīsies!

Draugiem Facebook Twitter Google+