Mobilā versija
+0.8°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
1. aprīlis, 2016
Drukāt

“Zaļš mētelis ir pasaulei” – skanēs Daces Micānes Zālītes dzeja (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Otrdien, 5. aprīlī plkst.18 Aleksandra Čaka memoriālajā dzīvoklī – muzejā notiks dzejnieces un režisores Daces Micānes Zālītes autorvakars “Zaļš mētelis ir pasaulei”, LA.lv uzzināja muzejā.

Dace Micāne Zālīte piedāvās ieklausīties dzejas un lugu fragmentos autores lasījumā. Autorvakarā aicināta piedalīties arī džeza dziedātāja Inga Bērziņa, kura pirmatskaņos savas dziesmas ar Daces Micānes Zālītes dzeju.

Dace Micāne Zālīte pērn atgriezusies Latvijā pēc desmit gadu dzīves un radošā darba ASV, ceļa somā vezdama līdzi savu pirmo dzejas grāmatu “Vāveru gane” (2011) un pieredzi pēc studijām Jeilas Universitātes Drāmas skolas režijas nodaļā.

Dace tālumu pratusi savienot ar radošiem darbiem Latvijā, rakstot libretus un iestudējot izrādes “Riez bija”, “Zalkša līgava”, “Vēja zirgi sauli veda”, režisējot un īstenojot rituālu “Ozols auga Daugavā” folkloras festivālā “Baltica 2015” daudzinājumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Priecājos par Tevi , Dacīte !Sveicinu …!

Mežaparka estrādes pārbūve var maksāt daudz dārgāk nekā plānots (2)Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas konkursā saņemtie pretendentu piedāvājumi par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem,
Draugiem Facebook Twitter Google+