×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 17. augusts, 2018
16. jūlijs, 2018
Drukāt

Žaneta Ozoliņa kļuvusi par Eiropas Humanitāro zinātņu universitātes valdes locekli (6)

Publicitātes foto.Publicitātes foto.

Žaneta Ozoliņa.

Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) Politikas zinātnes nodaļas profesore Žaneta Ozoliņa aicināta kļūt par Eiropas Humanitāro zinātņu universitātes valdes locekli. Šādu uzaicinājumu profesore saņēmusi pateicoties tās vērā ņemamajam ieguldījumam zinātnes attīstībā Baltijā un Eiropā kopumā, tā portālu “La.lv” informēja LU SZF sabiedrisko attiecību koordinatore Andra Rutkēviča.

Eiropas Humanitāro zinātņu universitāte ir privāta, nekomerciāla augstākās izglītības iestāde, kas dibināta 1992. gadā Minskā, Baltkrievijā. 2004. gadā, kad varas iestādes universitāti slēdza, tā tika pārcelta uz Viļņu, Lietuvu. Neskatoties uz šiem un citiem izaicinājumiem, Eiropas Humanitāro zinātņu universitāte ir strauji attīstījusies un tiek atzīta kā otra labākā privātā augstskola Lietuvā, piedāvājot studentiem apgūt studiju programmas humanitārajās un sociālajās zinātnēs.

Kā savu akadēmisko un sociālo misiju tā saskata augsta līmeņa studiju nodrošināšanu Baltkrievijas un reģiona jauniešiem. Tādēļ jaunā valde par savu mērķi izvirzījusi universitātes strauju tālāko attīstību un integrāciju pasaules akadēmiskajā kopienā, kļūstot par nozīmīgu spēlētāju augstākās izglītības tirgū reģionā, informēja Rutkēviča.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. lūdzu,Žaneta, stājieties valsts prezidenta amata kandidātu rindā!Tauta ir ar Jums !!!

  2. lūdzu,Žaneta, stājieties valsts prezidenta amata kandidātu rindā!Tauta ir ar Jums !

  3. ” … Eiropas Humanitāro zinātņu universitāte ir privāta, nekomerciāla augstākās izglītības iestāde, kas dibināta 1992. gadā Minskā, Baltkrievijā. 2004. gadā, kad varas iestādes universitāti slēdza, tā tika pārcelta uz Viļņu, Lietuvu… ”
    ………
    Privāta šaraška paši sev skanīgu nosaukumu piešķīrusi, lai mānītu vientiesīgas tantiņas…

  4. Atkal zinatnisko komunismu pasniegs? To viņa prot pārliecinoši.

  5. Ak nelaimīgā Žanete, tā laikam ir tā pati Šoroša universitāte, kas pilnā sparā šiverē Ungārijā, un kam nav nekādas renomē? No LU esi prom, un jāmeklē darbiņš?? Tu tad nodrošināsi tālāku integrāciju krievvalodīgo vidū? Viss tas ir nelaimīgo sovietu paliekas.

Draugiem Facebook Twitter Google+