Mobilā versija
+2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
27. novembris, 2013
Drukāt

Žanetes Auziņas un Kristīnes Ramanes personālizstāde galerijā “Istaba”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 2. decembra galerijā “Istaba”– Žanetes Auziņas modes fotogrāfijas un Kristīnes Ramanes tekstila darbi – mākslinieču personālizstādē “Garden”.

“… Nebukadnecars lielāko daļu laika pavadījis tālu projām karagājienos, bet daiļā Amitija skumusi mājās viena un, pieradusi pie savas dzimtenes zaļajām kalnu nogāzēm, Babilonas karstajā līdzenumā ilgojās pēc kalniem, mežu ēnas un vēsuma. Vēlēdamies remdēt savas sievas ilgas, Nebukadnecars nolēma uzdāvināt viņai veselu oāzi…” Izstāde ir stāsts par sievietēm, kas saņēmušas dāvanā visskaistākos dārzus. Par sajūtām, smaržām, faktūrām un nospiedumiem. Par dārzu ziemā un ziemu dārzā. Babilonas gaisa dārzi – viens no septiņiem pasaules brīnumiem, izstādes “Garden” darbu iedvesmas avots un kopsaucējs.

Šī ir otrā mākslinieču kopizstāde. Galerijā “Istaba” apskatāma līdz 11. janvārim.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (1)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+