Mobilā versija
+0.5°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
27. novembris, 2013
Drukāt

Žanetes Auziņas un Kristīnes Ramanes personālizstāde galerijā “Istaba”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 2. decembra galerijā “Istaba”– Žanetes Auziņas modes fotogrāfijas un Kristīnes Ramanes tekstila darbi – mākslinieču personālizstādē “Garden”.

“… Nebukadnecars lielāko daļu laika pavadījis tālu projām karagājienos, bet daiļā Amitija skumusi mājās viena un, pieradusi pie savas dzimtenes zaļajām kalnu nogāzēm, Babilonas karstajā līdzenumā ilgojās pēc kalniem, mežu ēnas un vēsuma. Vēlēdamies remdēt savas sievas ilgas, Nebukadnecars nolēma uzdāvināt viņai veselu oāzi…” Izstāde ir stāsts par sievietēm, kas saņēmušas dāvanā visskaistākos dārzus. Par sajūtām, smaržām, faktūrām un nospiedumiem. Par dārzu ziemā un ziemu dārzā. Babilonas gaisa dārzi – viens no septiņiem pasaules brīnumiem, izstādes “Garden” darbu iedvesmas avots un kopsaucējs.

Šī ir otrā mākslinieču kopizstāde. Galerijā “Istaba” apskatāma līdz 11. janvārim.

Pievienot komentāru

Oņegins ar dzīves pieredzes čemodānu. Saruna ar Aināru Rubiķi un Rēziju KalniņuCeturtdien, 8. decembrī Latvijas Nacionālajā operā pirmizrādi piedzīvos P. Čaikovska opera "Jevgeņijs Oņegins". Pie pults stāsies diriģents Ainārs Rubiķis, režisore ir Rēzija Kalniņa, kurai šī būs debija mūsu operā un kura šajā uzvedumā aicina skatītāju "uz romantiku, ilūzijas un realitātes cīņu".
Draugiem Facebook Twitter Google+