×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
17. aprīlis, 2012
Drukāt

Zatlers: atskaites punkts ZRP tālākai darbībai būs pašvaldību vēlēšanas

zatlers3

Zatlera Reformu partijai (ZRP) atskaites punkts tālākajai darbībai būs nākamās vēlēšanas – pašvaldību vēlēšanas, kas notiks 2013.gada vasarā, otrdien portāla “diena.lv” tiešraidē pavēstīja partijas vadītājs Valdis Zatlers.

 

Viņš atzina, ka ZRP pērnvasar tapa lielā steigā, tāpēc būtiskākais atskaites punkts partijai būs nākamās vēlēšanas. Viņaprāt, partijas zemajam reitingam nav jāpievērš liela uzmanība, turklāt daļai no citiem pie varas esošajiem politiskajiem spēkiem tas neesot daudz augstāks.

“Mēs esam pragmatiska partija.. Mēs stiprinām savu organizāciju, iestājas jauni biedri, bet mums nav pieņemts kolektīvi izslēgt biedrus, lai uzlabotu skaitļus vai pārstāvniecības. Tā ir partijas briedināšana līdz nākamajām vēlēšanām, protams, paralēli strādājot valdībā un parādot, ka partija ir rīcībspējīga,” sacīja Zatlers.

Viņš optimistiski vērtē partijas nākotni.

“Bez optimisma nevajag dibināt partijas. Ja dibina partijas ar pesimismu, tad labāk ejiet uzreiz uz krodziņu, iedzeriet kausu alus un noslīciniet savas bēdas,” norādīja politiķis.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar “Latvijas faktu” martā veikto aptauju koalīciju veidojošās ZRP reitings aizvien ir zem piecu procentu barjeras – martā ZRP atbalstītu 3,4%, februārī – 3,1%, janvārī – 1,8% vēlētāju.

Ziņots arī, ka ZRP pirms pāris nedēļām neizdevās kongresā nodrošināt kvorumu, lai nobalsotu par partijas nosaukuma maiņu, domes izveidi un viena valdes locekļa ievēlēšanu. Atkārtots partijas kongress notiks sestdien, 21.aprīlī, Koknesē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+