×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. jūnijs, 2013
Drukāt

Zatlers atturīgs prognozēs par RP izredzēm vēlēšanās

Foto-LETAFoto-LETA

Bijušais Valsts prezidents un Reformu partijas (RP) līderis Valdis Zatlers ir atturīgs prognozēs par viņa pārstāvētās partijas izredzēm pašvaldību vēlēšanās.

Zatlers pēc nobalsošanas iecirknī Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolā aģentūrai LETA teica, ka nobalsojis par partiju, kas ir pret korupciju, rīdzinieku kopējās mantas izsaimniekošanu un ir par kopējā īpašuma saglabāšanu.

Zatlers nobalsojis vienkārši par sarakstu un nav speciāli kādu deputāta kandidātu svītrojis vai izcēlis, jo partija labāk zina, kas ir tās līderi un kuri ir spējīgi strādāt domē.

Politiķim gan ir grūti prognozēt, kādas izredzes šajās vēlēšanās būs RP. Apmēram pusotru gadu vecā partija ir pierādījusi, ka spēj startēt 39 vēlēšanu apgabalos, un tas, pēc Zatlera domām, ir ļoti labs rādītājs.

“Kādi būs rezultāti? To ir ļoti grūti spriest, jo katrā no šīm pašvaldībām mēs esam jaunpienācēji. Es būtu ļoti atturīgs no jebkādām prognozēm. Ņemot vērā, ka pēdējās divas dienas bija aizliegts “zombēt” cilvēkus ar uzsaukumiem, cilvēkiem bija pietiekams laiks padomāt, kādas partijas vēlamies ievēlēt pašvaldībā,” norādīja eksprezidents.

Zatlers arī bija patīkami pārsteigts, ka vēlētāji, neskatoties uz skaisto laiku, pēcpusdienā turpina ierasties uz balsošanu Natālijas Draudziņas vidusskolā. “Galvenais ir piedalīties, un, ja dalība būs augsta, tad rezultāts būs labāks neatkarīgi no tā, par kuru partiju balsots,” piebilda politiķis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+