×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
21. aprīlis, 2012
Drukāt

Zatlers: kopsapulces nozīmīgākais lēmums ir partijas domes veidošana

zatleris3

Sestdien notikušās Reformu partijas (iepriekš Zatlera reformu partijas) kopsapulces nozīmīgākais veikums ir pieņemtais lēmums izveidot partijas domi, kurā būs pārstāvētas visas partijas nodaļas, aģentūrai LETA sacīja Reformu partijas līderis Valdis Zatlers (attēlā).

“Savā attīstībā esam nonākuši pie tā punkta, kad no partijas, kuru vada tikai valde, esam pārtapuši partijā, kuru vadīs valde un dome. Katra partijas nodaļa deleģēs darbam domē vismaz vienu cilvēku un dome turpmāk būs galvenā diskusiju vieta, kur tiks izrunāti visi ar partijas darbu saistītie jautājumi,” skaidroja Zatlers.

Partijas domi paredzēts izveidot līdz Jāņiem. Domes viens no svarīgākajiem uzdevumiem, iesaistot reģionu un partijas vadības pārstāvjus, būs gatavoties pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 2013.gada jūnijā, norādīja Zatlers.

Reformu partijas kopsapulcē partijas valdē “aizbēdzēja” Klāva Olšteina vietā ievēlēts ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Savukārt no partijas Ētikas komisijas pēc paša lūguma ir atsaukts Reinis Freimanis, bet viņa vietā komisijā ievēlēta 11.Saeimas deputāte Inita Bišofa, informēja Zatlers.

Pārdēvētā Reformu partiju apstiprinājusi arī jaunu partijas logo, atsakoties no sarkanā krusta uz zila fona, par ko partijai izcēlās skaļš konflikts ar Latvijas Sarkano Krustu (LSK). Vienlaikus logotipā saglabātas jau iepriekš izmantotās krāsas, aģentūru LETA informēja partijas pārstāve Daiga Holma.

Jaunajā partijas logotipā attēlota pa diagonāli uz augšu vērsta balta bulta oranžā kvadrātā. Zem kvadrāta savukārt ir zils uzraksts “Reformu partija” vai, citā variantā, balts uzraksts uz zila fona. “Jaunais logotips veidots, lai iespējami lakoniski, vienkārši un skaidri vēstītu atvērtību, mērķtiecīgu virzību, izaugsmi un tās svarīgu priekšnoteikumu – nepieciešamās reformas,” sacīja Holma.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+