×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Zatlers nožēlo piedalīšanos modes šovā sēru laikā (7)

valdis_zatlers

Eksprezidents un Reformu partijas (RP) dibinātājs Valdis Zatlers nožēlo piedalīšanos modes šovā Lietuvā laikā, kad Latvijā bija izsludinātas sēras saistībā ar Zolitūdes traģēdijā bojā gājušo piemiņu sēru dienā un pats otrdien iesniedzis iesniegumu partijas Ētikas komisijā, lai tā izvērtētu viņa rīcību.

“Cilvēki kļūdās apzināti vai neapzināti. Es gribu atvainoties visiem, kurus es esmu aizskāris ar savu neapdomīgo rīcību. Es atzīstu savu kļūdu un to personīgi ļoti pārdzīvoju,” trešdien sacīja Zatlers.

Uz aģentūras BNS jautājumu, vai viņš ētiskos nolūkos kompensēs valstij ceļa un apsardzes izdevumus, kas viņam saskaņā ar likumu pienākas kā eksprezidentam, Zatlers atbildēja izvairīgi, vien norādot, ka sēru laiks viņam bijis ļoti smags un šobrīd svarīgākais esot palīdzēt traģēdijā cietušajiem un atrast atbildīgos, kas vainojami nelaimē.

RP ētikas komisijai Zatlera iesniegums jāizvērtē desmit dienu laikā.

Jau vēstīts, ka daudzi no RP biedriem pauduši sašutumu par Zatlera  rīcību sēru dienā apmeklēt modes šovu Lietuvā, tādēļ viņa rīcību izvērtēs partijas Ētikas komisija, aģentūrai BNS atzina RP preses sekretārs Mārtiņš Etkins.

Arī RP līderis Edmunds Demiters neizprot Zatlera  rīcību. “Man ir neizpratne par šādu   Zatlera  kunga soli,” aģentūrai BNS atzina Demiters. Viņš uzsvēra, ka viņam pat prātā neesot ienācis sēru laikā piedalīties sabiedriskos pasākumos.

Pēc 21.novembra traģēdijas Zolitūdē, kad iegruva “Maxima” lielveikala jumts un bojāgāja 54 cilvēki, bet vairāki desmiti tika nogādāti slimnīcā, Latvijā tika noteiktas sēras trīs dienu garumā – no 23. līdz 25.novembrim.

Zatlers ar dzīvesbiedri svētdien apmeklēja Lietuvas modes mākslinieka Joza Statkeviča kolekcijas skati Viļņā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. LA! bilde neatbilst saturam! viņš taču tur ņirdz!

  Bet, ja no pietni, tad nav mums paveicies ar vīriešu kārtas prezidentiem – mūsu senči cilvēku vērtēja pēc sirdsguduma, vieduma, tagad runā par emocionālo inteliģenci. Un bēdīgākais, ka Zatleram (nu, nevaru par kungu nosaukt! ) trūka pat dūšas iebilst savai dzīvesbiedrei pret šo braucienu.

 2. Kad es biju mazs bērns, es ārkārtīgi smagi pārdzīvoju, ja kaut kādu neparedzētu apstākļu dēļ izjuka sen gaidīti un iecerēti pasākumi. Droši vien arī Zatleram bija neiedomājami grūti no iecerētā brauciena atteikties, katrā jau no mums sēž iekšā mazs, nesaprātīgs bērns, kas bieži ņem virsroku. Vienīgi, kā nu kuram un cik daudz.

 3. Arvīds Sauleskalns Atbildēt

  Starp citu,tas attiecināms arī uz Zatlera bērnu- reformu pārtiju. Diemžēl…

 4. Arvīds Sauleskalns Atbildēt

  Zooloģiskajā dārzā dzimušie dzīvnieki lielākoties’
  nespēj lidot…

 5. Pilnībā piekrītu!! liksim Zatleram mieru!!! Varb;ut tā ātrāk aizmirsīsim viņu….Jā nav jau par ko atcerēties! Un pats arī varētu stāvēt mierā!!! Un nebāzties mēdiju priekšplānā!!

 6. Lieciet tak mierā to Zatleru. Ja neatgādinātu, neviens pat neatcerētos, ka tāds “zelta roku laureāts” vispār ir bijis.

 7. Vinjsh nozheelo tikai tagad vai jau tad kad aizbrauca ???

Draugiem Facebook Twitter Google+