×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
16. decembris, 2015
Drukāt

Zatlers: Vējonim ir vēsturiska iespēja sapurināt šo pīļu dīķi (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Valdis Zatlers.

Valsts prezidentam Raimondam Vējonim patlaban ir vēsturiska iespēja sapurināt šo pīļu dīķi un uzlikt savus noteikumus, jo šobrīd viņam pieder vara, šādu viedokli intervijā “LNT Ziņām” pauda bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Viņš norādīja, ka rajā brīdī, kad valdība ir demisionējusi, visa vara valstī pieder Valsts prezidentam, un viņam tā ir jāpielieto atbildīgi. Pēc viņa vārdiem, Vējonim ir jābūt izlēmīgākam, sadarbojoties ar partijām.

“Visprātīgākais ir piespiest šīs inertās politiskās partijas, kas nosauc trīs, četrus vai nenosauc nevienu – tas īstenībā nozīmē to pašu. Ja jums ir četri, tātad jums nav neviena. Jūs tikai spēlējaties ar tiem uzvārdiem, bet jums nav viens kandidāts, aiz kura jūs stāvat kā klints. Piespiest parijas nosaukt savus kandidātus, jo vienam kandidātam, kuram koalīcijas partneri saka: “nē, nē, nē, nē – mēs viņu neatbalstām,” īstenībā nav vairākuma. Tātad principā šobrīd nav neviena kandidāta ar vairākumu,” tā situāciju vērtēja Zatlers.

Kā ziņots, pēc pirmajām konsultācijām Vējonis partijas aicinājis ne vēlāk kā līdz gada beigām piedāvāt konkrētus premjera amata kandidātus un iespējamos koalīcijas modeļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Vienīgais veids, kā izdzenāt šo pīļu dīķi, ir atlaist kaunu zaudējušo Saeimu, jo tautai šī iespēja liegta! Un to liedza šie paši kaunu zaudējušie “tautmīļi”, kuri tvērušies pēdējā neliešu patvērumā “patriotismā”: lai nevarētu ierosināt referendumu par, piemēram, valodu, to nevar vairs ierosināt ne par ko!’Demokrātijā nevienam nav tiesību atņemt demokrātju – TAUTAS VARU!
  Tāda Saeima ir patriecama! Un to var ierosināt tikai prezidents!

 2. … Ta tas tiesam ir … bet vai bus griba un speks parvaret vecos untumus … un ielikt NA vieta, lai reiz so valsti sakartotu … bet tas nak tik un ta … !

 3. Zatleram bija vēsturiska iespēja parādīt Pūķinam, ka Latvija ir neatkarīga valsts un tāda arī paliks.

 4. Jaiet uz Zooligisko darzu- tur viss top skaidrs!!!

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Tik veca plate, ka vairs īsti neskan!
   Varbūt izlasi Zatlera kunga sacīto vēlreiz, pārdomā un tad uzraksti kaut ko no sevis!

 5. Nedomāju vis, ka Vējonis ko lietas labā darīs. Viņam vienkārši nav laika – jāvazājas pa visādiem pasākumiem. Viņš diemžēl nav sapratis, tieši kādi saieti un citi pasākumi prezidentam būtu jāapmeklē un kādi uz laiku līdz prezidentūras beigām būtu jāatliek. Kā Vides ministrs viņš vispār nebija pazīstams lielai iedzīvotāju daļai – tieši tajā laikā viņam vajadzēja aktīvi iet tautā, tagad ir citi uzdevumi – jāsekmē valsts attīstība no prezidenta pozīcijām. Jau pirms valdības krišanas, kad tika izvērsta kampaņa pret Straujumu, viņam vajadzēja sasaukt ministru kabineta sēdi un skaidri noprasīt – kas notiek? Jo kā Straujuma teica, tad valstī kopumā viss ir labi, un tāpēc viņa atkāpjas. Dīvains pamatojums. Vējonim to vajadzēja novērst, bet laikam gan viņš deleģēts piešķirt ZZS kandidātam premjera posteni.

  • vai cik labs komentārs! Atbildēt

   Tieši tā! Gan jau Vējonim būs jāgatavojas nākamajam TV šovam.Likt cerības uz viņu ir naivi.Nav saprotams,kas tie viņam par “padomniekiem”?Būtu labi,ka viņš ķertos beidzot pie savu pienākumu pildīšanas,nevis māžotos gandrīz visos izklaides un kultūras pasākumos.Neiznāks no viņa nekāds “pīļu dīķa purinātājs”Tas jau no paša “prezidentēšanas sākuma bija redzams.ka viņš būs tikai prezidenta v.i.

 6. Zatlera k-gs,vai ir aizmirsts,ka pats vējonis ilgi un dikti plunčājās ontulīgi šajā pīļu dīķī?Pie tam viņš pats ,lai izgāstu Levitu ar Zaķa sarunātu SC balsu palīdzību tika prezidenta beņķī?!Viņš vēl šovasar lidoja Zaķa,Kozuļa un Co slavenajā kompānijā uz Gruziju,laikam ar sekretāri?Jūs domājat,ka viņš ir tas vīrs ar nimbu virs galvas?Valdībā un varā plunčājās ap 10 gadiem.KO IZDARĪJA? Gudronu novāca utt?
  NAV jau viņam pašam tā autoritāte!!Tie no pirksta izzīstie 70% reitinga ir BLEFS !!Varbūt nosauksiet ,bez selfošanas,kādu ģeldīgu darbu ko viņš paveicis?Cēlis cieņā VALSTS val.un apjēdzis,ka likumā ir,ka LATVIEŠU val.IR VALSTS val.Ah,jā basketu uzspēlēja.Tie falšie reitingi par daudz ko liecina !!Gan jau vecais čoms Hūte pateiks KURU nominēt !
  LA,ceru bez cenzūras?

  • Galvenais, lai uzrauga, ka nav pārkāpta vienīgā un galvenā sarkanā līnija. Pārejo laiku lai dara ko grib, kaut vai uz violes mācās spēlēt. Pīles ar to izcēļās, ka negrimst. Gan jau izpeldēs (kopā ar visu pārejo peldošo).

Draugiem Facebook Twitter Google+