×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. septembris, 2014
Drukāt

Zatlers: vienmēr ir jābūt gataviem sliktākajam scenārijam (3)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Militārs apdraudējums Latvijai ir mazāks nekā pirms pusotra gada, tomēr vienmēr ir jābūt gataviem sliktākajam scenārijam, intervijā telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” sacīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs, eksprezidents Valdis Zatlers.

“Mums vienmēr ir jāgatavojas. Tam ir paredzēta valdība, tam ir Aizsardzības ministrija, bruņotie spēki un iekšlietu ministrija,” skaidroja Zatlers. Vienlaikus militārs apdraudējums šobrīd Latvijai esot mazāk reāls, nekā tas bija pirms pusgada vai gada, norādīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs.

“Mēs esam izdarījuši ļoti daudz Latvijā, lai būtu pasargāti – gan NATO demonstrētā militārā klātbūtne, gan mūsu pašu iekšējā pārkārtošanās un apņemšanās stiprināt drošības policiju un militāros spēkus,” skaidroja Zatlers.

Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs arī atzina, ka, piemēram, informatīvajā karā ar Krieviju, Latvija paliek viena pati un tai ir jāmeklē sadarbības ceļi ar citām Baltijas valstīm un Poliju.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Zatler, nu paklusē! Tu jau esi sevi parādījis visā krāšņumā. Ej pie savas Monikas, jeb kā biņu tur sauc un nerunā par lietām,kuras tev ir pilnīgi svešas. Tavs uzdevums ir kā tam smieklīgajam, klaunveidīgajas kāzu ģenerālim staigāt par tusiņiem un dzeltenās preses slejām ar visu savu Moniku, jeb kā nu tur viņu sauc.

  2. Kā var būt par Nacionālās drošības komisijas priekšēdētāju deputāts,kas balsoja PRET uzturēšanās atļauju ierobežošanu,TAS TIEŠĀM NAV SAPROTAMS.

  3. Ar tankiem ,Zatler, ar tankiem tos latviešus vajag žmiegt. Tavi draugi jau vairs nespēj sagaidīt Tavu apsolīto brīdi. Stāsta ka amērikāņi ievedīšot šeit tankus, tad jau Tev nekā vairs netrūks mērķa realizēšanai.

Draugiem Facebook Twitter Google+