Zaudējums tuvāk izkrišanai 0

Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionāta augstākajā divīzijā Sočos (Krievija) pirmajā spēlē par palikšanu elitē ar 2:5 (0:2, 2:1, 0:2) zaudēja Slovākijai.

Notriektā tautumeita 7
SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Latvijas izlase 4. minūtē nokļuva zaudētājos, pirmā perioda vidū rezultāts jau bija 0:2 un atspēlēties vairs neizdevās. Divreiz mūsējie samazināja slovāku pārsvaru līdz minimumam, tomēr pēdējās trešdaļas vidū mazākumā zaudēti vārti apdzēsa pēdējās cerības uz labvēlīgu iznākumu. Lai gan pēc statistika rāda, ka abas komandas bija līdzvērtīgas pretiniees. Metienu attiecība 38:34 slovāku labā, toties otrajā uzvarētajā periodā metienu attiecība 16:5 Latvijas labā.

Sērija par vietas saglabāšanu elitē ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām, nākamā spēle piektdien. Ja būs vajadzīga arī trešā spēle, tā notiks svētdien.

PASAULES U-18 ČEMPIONĀTS SOČOS (KRIEVIJA)

Slovākija – Latvija 5:2 (2:0, 1:2, 2:0). Rehaks (3:01) , Bobošs (11:49), Varga (26:21), Čehlariks (49:45, vair.), Lantosi (58:06) – Egle (Homjakovs, Zemītis, 25:35), Homjakovs (Jaks, Aploks, 38:28).