×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
25. maijs, 2016
Drukāt

Ždanoka: Krievu kopienu cenšas provocēt (32)

Foto - LETAFoto - LETA

Tatjana Ždanoka.

Nezināmi cilvēki pēdējos gados mēģina provocēt Latvijas krievu kopienu un iesūtīt tajā spiegus, intervijā “Vesti Segodna” izteikusies Eiropas Parlamenta deputāte, prokrieviskā aktīviste Tatjana Ždanoka (LKS).

“Pēdējo divu gadu laikā pēc Ukrainas notikumiem pie mums Latvijas Krievu kopienas birojā ar pārsteidzošu regularitāti ierodas Rietumu žurnālisti un uzdod vienus un tos pašus jautājumus: “Cik var ciest? Kad jūs beidzot sacelsieties pret tādu netaisnību?” Un viņi kļūst ļoti neapmierināti, kad mūsu acīs neierauga dumpiniecisku spīdumu,” stāstījusi politiķe.

Pēc viņas vārdiem, viens no šādiem viesiem bijis acīmredzams “izlūks žurnālista aizsegā”. Šis cilvēks ilgi esot centies iegūt sev vēlamās atbildes, bet, tās nedabūjis, devies uz Latgali, kur viņam esot izdevies izprovocēt Rēzeknes mēru Aleksandru Bartaševiču (S) uz neapdomīgiem izteikumiem, ka viņš skatās Krievijas TV kanālus un tic tiem.

“Vispār daudz interesantu lietu notiek. Piemēram, Daugavpilī parādās dīvainas cilvēku grupas no Rietumiem, pārsvarā pusmūža vīrieši no Britu salām, kuri ne no šā , ne no tā ieradušies Daugavpilī mācīties krievu valodu. Viņi tur pierakstās uz kursiem. Ir dažas, lai arī netiešas pazīmes, ka tiek gatavota kāda provokācija,” izteikusies politiķe.

Pievienot komentāru

Komentāri (32)

 1. Kāpēc Ušakovs savu bērnu nesauca par Pobedu Ušakovu-Ausaini? Tas būt bijis gudrs gājiens.

 2. Tas naids pret Latviju un latviskumu viņai ir patoloģisks, kā tāds cilvēks var būt Latvijas pilsonis? Es domāju, ka pilsonības atņemšana, aizstājot to ar pastāvīgā iedzīvotāja statusu būtu ļoti taisnīgs lēmums.

 3. Toties savus sprogainos matus, gan nevar noslēpt. Ir viņiem tāda pasuga, rižie.

 4. ❤❤❤Путин – великая политическая звезда 21 века!❤❤❤)

 5. Tā bāba ir traka no seksa bada.

 6. Kurš bļauj pirmais: “Ķeriet zagli?”

 7. Eurika!!! Cilvēki no Rietumiem nav spiegi Latvijā pēc būtības. Tie varētu būt spiegi krievijā. Jautājums- vai ždanoka Daugavpili un tās krievu kopienu uzskata par krievijas daļu? Ja tā, kāpēc viņa nav aiz zviedru gardīnēm, bet maisās pa Briseli??!!!!!

 8. palasiet Grigorija Kļimova” Božij narod”,uzzināsiet daudz interesantas lietas par zdanokai līdzīgajiem…

 9. Ždanokai nav nekāda darīšana krievu kopienā, mūsu krievu kopienā ir tikai krievu tautības cilvēki

  • Nemitīgi runājot par rūpēm par krieviem ( arī padomijas laikā), krievi tiek nelietīgi izmantoti pret citām tautām, no tā gūstot labumu dažu cilvēku grupiņai, tiem, kuri patiesīibā mudina uz multikulturālu sabiedrību bez savām nacionālajām saknēm- tātad jaunlaiku vergus, kas strādās , lai neliela grupa varētu dzīvot- tieši tāda ir pasaules valdības nostāja. Kādas tautības tie ir?

 10. ES TEVI GAIDU! Mani ziņneši siekaloties siekalojas tevi sagrauzt gabalu gabalos Vellamāt!

 11. Ja līkdeguņi organizē revolūciju par svešu naudu – tā būs līdz tauta būs bedrē un likdeguņi pie naudas…

 12. Apdirs savus aizkarus, zhdaaaanoka, bet apdirs SAVUS un SAVAA maajaa!!! Latvijaa tev, smirdoshai zhiidelei, NAV KO MEKLEET!!!

 13. Ždanokai jāgriežas drošības iestādēs.Tas ir viņas pienākums. Tagad tikai mutes dzesēšana. LV nav krievu kopienas. Ir tādi, kuri nespēj apgūt valsts valodu.

 14. no šitās dāmītes un viņas kopienes nāk vēmiens..kad reiz aizvāksies projām pie visiem vēlniem ar savu kopienu!!!

 15. Jā, kundzīte spiesta atzīties ka provocē Latvijas krieviņus un gaida konfliktus.

 16. Lai nu ko, bet īstā brīdī iespiegties – Ķeriet zagli! – Taņa māk…

 17. Vai Ždanoka ieklausās tajā, ko runā? Un atceras iepriekšējos izteikumus?

 18. Zdanoka ,labak kraties prom,tu tik smirdini latvijas gaisu!

 19. Диагноз у этой бабки совершенно ясен, можно прописывать курс лечения. Но увы: сначала пациент должен понять, что он болен. А пациентка в настоящее время в диком кайфе от себя…

  • Это ты в диком кайфе от себя. Напоминаю, что вы сударь вор! А воровать нехорошо.

   • Перестаньте вонять, товарищ. Ник не ваша собственность.

    • Какой я вам товарищь? Ник как торговый знак, как марка. За ним и определённая известность и репутация. К чему вы не имеете никакого отношения. Вы сударь вор! А воровать нехорошо.

     • Что это у вас за репутация? Звезда Голливуда нашелся…

     • Да уж какая есть, а всё равно не чета вам. Не устану напоминать. Вы сударь вор! А воровать нехорошо.

 20. Ždanoka ir ēbrejiete un viņa dzīvo peč ēbreju likumiem un citādi nemaz nevar būt! Ždanoka pati 1 vai 2 reizes ceļo uz Maskavu ēbreja Solovjova un citu ēbreju TV raidījumiem , lai pateiktu 2 teikumus!!! Maskavai priekš 2 teikumiem TV Ždanoka nav vajadzīga. Ždanoka ir vajadzīga , lai saņemtu informāciju par ko runā ES aizkulisēs. Turpat ceļo arī Mamikins un citi ES deputāti. Tā Krievija savāc ziņas un saliek puzli, kura noder Krievijai, lai veidotu pret ES naidīgu politiku preteiropejisku propogandu. Ždanoka pati nodarbojas ar spiegošanu , vai apzināti, vai neapzināti. Ēbreji arī bez maksas tāpat neko nedara!. Lasām Talmūdu u.c . ēbreju svētos rakstus , kuri pilni ar visu ko!

  • Дедуля, а ты часом не нацист ли? У тебя какие то особые претензии именно к евреям?

   • Lauku vecis precīzi atklāja ,,evreju,, iedzimtos talantus,kurus prasmīgi izmantoja Ļeņins,šķiroja Staļins ietupinot cietumā ārstus ,,vrģiķeļus,, bet paturot sev blakus Kaganoviču ,arī putins ,,evrejus,, šķiro Vienus – cietumā citius sev blakus.
    Lauku vecis nevar būt paudis nacisma idejas pret ,,evrējiem,, jo viņš neaicina vardarbību pret tiem ,kā to darīja nacisti,bet drīzāk apjūsmo viņu talantu būt noderīgiem par attiecīgu samaksu.

    • И ваши, и дедулины идеи какие то подозрительные очень. Уж больно сильно они выпячивают именно национальную сторону. Мутно как то всё это.

 21. Nepalika skaidrs,kas tā tāda krievu kopiena un kur tā bāzēta.Pieminēta Daugavpils,Rēzekne,tās mērs.Neskaidri kā uz paģirām.Vai Latvijā kaut kur ir arī citu tautību kopienas un vai arī tās tiek izspiegotas un provocētas.Ždanok par to noslēpumaini klusē.

 22. Kāds Ždanokai sakars ar krievu kopienu???

Draugiem Facebook Twitter Google+