×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. oktobris, 2014
Drukāt

Ždanoka un Mamikins balsojuši pret jauno EK sastāvu (6)

mamikins_leta

No Latvijas ievēlētie Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Andrejs Mamikins (“Saskaņa”) un Tatjana Ždanoka (Latvijas Krievu savienība) trešdien balsojuši pret jauno Eiropas Komisijas (EK) sastāvu, aģentūra BNS uzzināja Eiroparlamentā.

Vairums eiroparlamentāriešu no Latvijas – Sandra Kalniete, Valdis Dombrovskis, Artis Pabriks, Krišjānis Kariņš (“Vienotība”), kā arī Iveta Grigule (ZZS) – jauno EK sastāvu atbalstījuši, savukārt Roberts Zīle (Nacionālā apvienība) – atturējies.

Mamikins, atbildot uz jautājumu par šādas izvēles iemesliem, teica: “Vienīgais arguments, kāpēc balsoju pret jauno EK sastāvu, ir Dombrovska kungs – neuzskatu, ka viņš ir profesionāls sociālā dialoga jautājumos. Joprojām neticu, ka viņš būs spējīgs pacelt šo politisko vektoru tajā līmenī, kādu to pieprasa mani vēlētāji,” sacīja Mamikins.

Tajā pašā laikā Mamikins atzinīgi izteicās par Dombrovska spējām risināt ar eiro jautājumiem saistītās problēmas. “Dombrovskis ir ģeniāls grāmatvedis,” piebilda Mamikins.

Viņš atzina, ka pārējā EP sociāldemokrātu grupa ir atbalstījusi jauno EK sastāvu, tādējādi “dodot tam avansu”.

Arī Ždanoka pauda, ka viņa personīgi jauno EK sastāvu nav atbalstījusi tieši Dombrovska dēļ. Arī viņas pārstāvētā deputātu grupa EP kopumā balsoja pret Junkera veidoto EK.

“Man šķiet, ka Dombrovskim iedot sociālā dialoga jautājumus ir tas pats, kas iedot vilkam aitu. Viņš nav pieradis risināt sociālo dialogu,” sacīja Ždanoka.

Tāpat viņa uzskata, ka Dombrovskis nezinot, ko “nozīmē īstas arodbiedrības Rietumos”.

Jau ziņots, ka trešdien EP apstiprināja jauno EK sastāvu Žana Kloda Junkera vadībā. Dombrovskis tādējādi ievēlēts par EK viceprezidentu eiro un sociālā dialoga jautājumos. Junkera vadītā EK darbu sāks 1.novembrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. proputinisms aptaureets Atbildēt

    mamikinpraataa tikai exavators,buldozers un kapu kareivja numuri aprok tumsaa bez ceremonijaam.

  2. no 5kolonas citu neko nesagaidīt.

  3. Mamikins ir ģeniāls santehniķis-asinizātors.

  4. Jo,Dombrovska kungs,tā vietā,lai pēc krīzes pārvarēšanas atjaunotu (vismaz iepriekšējā apmērā) samazināto ģimenes valsts pabalstu,samazināja tikai sev IIN,”milzīgo”GMI un pat pārtikas pakas trūcīgajiem!Nerunājot jau par paša solīto pilnīgo pāreju no 2010.gada uz progresīvo ienākuma nodokli!

    • Tam, ko tu te nosauci vel jautājums: cik tā tas ir. Bet jebkādā gadījumā nav nekāda sakara ar šīm vēlēšanām. Vienkārši vīriņam vajadzēja kaut kur un kādā veidā izgāzt savu indi. Var iedomāties, ka mamikins ko saprot grāmatvedībā vai valsts pārvaldīšanā, lai kladzinātu. Mums beidzot jāsaprot, ka pienācis laiks attīrīties no tādiem piesārņojumiem. Putins jau piebāzis pilnu ES ar saviem piekritējiem. Viņi, par sīknaudu izmanto katru iespēju kaitēt. Domāju, ka arī LA derētu bišķi patīrīt. Savādāk nevar saprāst kuros vārtos tie spēlē. Absolūta tolerance, proti, kā gribu – tā vālēju. Kam te bija vajadzīgs tas mamikina viedoklis? – sīks žurcelēns sīkiem pakalpojumiem Krievijai.

  5. … Labak, lai macas un sevi pierada attiecigai Eiropas limena sabiedribai kads ES lojals gramatvedis, ka slepeni skel un to uzmet kadi Bezabrenes kadas 5. kolonnas lidzjuteji …

Draugiem Facebook Twitter Google+