×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. septembris, 2014
Drukāt

Zebrus ezerā joprojām ķeras vareni zandarti un brangas līdakas (1)

Foto no privātā arhīvaFoto no privātā arhīva

Pāvels Jakuņins ar vareno lomu

Pagājušajā nedēļas nogalē makšķernieki, kas bija devušies atpūsties pie dabas, makšķerējot AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā Zebrus ezerā un Tērvetes ūdenskrātuvē, ir tikuši pie ievērības cienīgiem lomiem, informē dabas parkā.

Foto no privātā arhīvaFoto no privātā arhīva

Normunds Rūmnieks ar brangu līdaku

Zebrus ezerā joprojām aktīvi ir te mītošie zandarti. Par to aizvadītajās brīvdienās pārliecinājās makšķernieks Pāvels Jakuņins. Svētdienas dienā, baudot nesteidzīgu atpūtu pie dabas, viņam izdevās izmānīt no rāmajiem ezera ūdeņiem  5,06 kg un 4,9 kg lielus zandartus. Ezerā ar laivu viņš bija devies jau agri no rīta, kad ar pludiņmakšķeri izmānījis lielāko zandartu. Tā lēni, nesteidzīgi baudot brīvdienas skaisto rītu, Pāvels pēc neilga laika izvilka vēl vienu lielo zandartu. Abas zivis izmānītas uz mazajām zivtiņām – vīķi un mazo breksi.

Tērvetes ūdenskrātuves ūdeņos arī mīt varenas zivis. Lai arī ūdenstilpe īpaši izceļas ar bagātīgiem lielu karpu krājumiem, te netrūkst arī brangas citu sugu zivis. Par to, ka ūdenskrātuvē mīt patiesi vērienīga izmēra līdakas, aizvadītajā svētdienā pārliecinājās makšķernieks Normunds Rūmnieks – viņam izdevās izmakšķerēt no ūdenskrātuves 8.1 kg smagu un 106 cm garu šīs sugas zivi.

AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotās ūdenstilpes glabā bagātīgus dažādu sugu zivju krājumus. Aicinām par to pārliecināties pašiem un doties izbaudīt nesteidzīgu copes prieku, kā arī piedalīties konkursā “Lielā zivs 2014”, kas līdz pat 31. oktobrim norisināsies Zebrus, Kaņiera, Lielauces un Gulbju ezerā, un Tērvetes ūdenskrātuvē – katrā no ūdenstilpēm sacensība noris par noteiktas sugas zivi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pāvels uzdarbojas:) Apsveicāmi:)Tukums un tā copmaņi rullē.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.4
Alūksne +13.0
Daugavpils +16.4
Saldus +15
Liepāja +18.4
Jelgava +16
Ventspils +16.4
Limbaži +15
Madona +15
Rēzekne +16
+16
+11
+8
Draugiem Facebook Twitter Google+