×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
10. septembris, 2015
Drukāt

Zebrus ezerā nomakšķerēts varens zandarts; izvilkts arī brangs zutis (2)

Foto - Tērvetes dabas parksFoto - Tērvetes dabas parks

Aizvadītās vasaras copes guvums Latvijas valsts mežu Zebrus ezerā makšķerniekiem bijis tikpat mainīgs kā tās laikapstāķļi, un dažkārt copmaņiem nācās likt lietā visas savas prasmes, pieredzi un iemaņas, lai tiktu pie kāda ievērības cienīga loma. Klāt rudens, un līdz ar gadalaiku maiņu, Zebrus savus makšķerniekus atsācis aplaimot dāsnāk – tā 3. septembrī lietuvietim Ķestutim Jacevičiusam izdevies cienījams,s 3,78 kg smags zandarts, kurš padevies uz dzīvās ēsmas – maza breksīša.

Tāpat prieks, ka Zebrus neskopojas dalīties nedz ar savu lepnumu – zandartu, nedz arī ar citu sugu zivīm – 5. septembrī makšķerniekam Jānim Kirejam pavisam negaidīti izdevās tikt pie lieliska, 1,16 kg liela zuša un, kā makšķernieks pats atzīst – šāds loms nudien nebija pat cerēts, vēsta Tērvetes dabas parkā.

Kas zina, ar kādiem lomiem šoruden Zebrus vēl pārsteigs copes entuziastus – lai arī šīs ūdenstilpes lepnums ir zandarti, te mīt arī citu sugu zivis, un makšķerniekiem padodas arī cienīgi brekši, asari, līdakas, karūsas un līņi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Varēja vēl uz kāda kāta pastiept pretī fočukam – vēl lielāks izskatītos.

  2. tas zandarts izskatās pēc izbāzeņa:))) un par brīvu velti zandartus var ķert uh te pat Gaujā lielā nauda tam Zebrus ezeram,daba iedod,cilvēks noprivatizē un tik ķāš naudu no tautiešiem..kau,kā tomēr nepareizi viss!!!!

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +5.9
Alūksne +4.8
Daugavpils +5
Saldus +5.0
Liepāja +5.0
Jelgava +4.9
Ventspils +5.5
Limbaži +5
Madona +4.0
Rēzekne +5.0
Draugiem Facebook Twitter Google+