×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
7. decembris, 2016
Drukāt

Želejas pilis un puķu podi no govs mēsliem. Stilīgi dizaina priekšmeti no neparastiem materiāliem

161123174248-design-miami-unusual-materials-14-exlarge-169

Dizains ir joma, kas tiecas sevi uztvert diezgan nopietni. Šķiet, tāpēc tik daudz dizaineru laiku pa laikam atgriežas pie tādiem uzticamiem un pārbaudītiem materiāliem kā cietkoks, alumīnijs un tērauds, kas piešķir izturīguma, mūsdienīguma un izsmalcinātības sajūtu.

Šveicē notikušajā starptautiskajā dizaineru forumā “Design Miami” neliela drosmīgu dizaineru grupa tomēr meta izaicinājumu pieņemtajiem kanoniem, tradicionālus materiālus aizstājot ar ziediem, bišu stropiem, automašīnu detaļām un atkritumiem – tie bija tikai daži no neparastiem materiāliem izstādes stendos.

Starp satriecošākajiem eksponātiem bija puķu podi, kas izgatavoti no govs mēsliem, un Bekingemas pils kopija, kas darināta no želejas. Tās autore ir dizaina studija “Bompas & Parr”, kas no želejas radījusi arī Svētā Pāvila katedrāli Londonā un krāšņo universālveikalu “Harrods”.

Lai gan visi eksponāti krasi atšķiras formas ziņā, tas, kas vieno šos dizainerus ir zinātkāre un rotaļīgums – pierādījums, ka dizains vislabāk strādā, kad tas nepadodas konformismam.

“Design Miami” piedalās dizaina studijas no visas pasaules, kuras eksperimentē ar materiālu.

Avots: “cnn.com”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+