×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
26. jūlijs, 2012
Drukāt

“Zelta šlāgeris” kļūst par tradīciju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau otro gadu pēc kārtas uz Madonu aicina vasaras apjomīgākais šlāgermūzikas saiets – 28. jūlijā Madonas pilsētas estrādē festivāls “Zelta šlāgeris” pulcēs vairāk nekā 30 šlāgermūzikas izpildītāju no visas Latvijas.

 

Aizvadītajā gadā ideja rīkot šlāgermūzikas festivālu nākusi gluži nejauši, video klipa filmēšanā sastopoties diviem Jāņiem – “Latvijas šlāgerkanāla” producentam Jānim Viduskalnam un Madonas pašvaldības kultūras nodaļas vadītājam Jānim Kļaviņam –, bet šogad jau ir skaidrs, ka pasākums spēj pulcēt vairākus tūkstošus šlāgermūzikas, atpūtas un vasarīgu izklaižu cienītājus, un, paredzams, nākotnē kļūs par stabilu tradīciju.

“Pagājušajā gadā festivāls bija savā ziņā eksperiments, taču izdevās lieliski un apmeklējums bija ļoti labs. Ņemot vērā tā panākumus un arī labās apmeklētāju atsauksmes, bija skaidrs, ka arī šogad pulcēsim šā brīža aktuālākās šlāgermūzikas grupas un izpildītājus,” atklāj J. Kļaviņš. “Pasākumam ir tik demokrātiskas cenas, lai to varētu apmeklēt katrs, turklāt biļetes cenā (sk. uzziņu) ietverts gan koncerts, kurā katrs no mūziķiem vai grupām spēlēs labi pazīstamas un jaunas dziesmas, gan balle – šogad kopā ar grupām “Sestā jūdze”, “Klaidonis”, kā arī šā gada jubilāriem, Madonas grupu “Bruģis”, kas februārī nosvinēja 25. gadskārtu.”

Uz skatuves Madonas estrādē kāps labi zināmās apvienības – “Zeļļi”, Riču ģimene, “Ginc un Es”, “Galaktika”, Santa Zapacka un Harijs Ozols, grupas “Tērvete” un “Dobeles zemessargi”, “Emburgas zēni”, “Rolise”, “Zvaigžņu lietus”, duets “Gunārs un Zane”, Uldis Deigelis un “Zelteri”, kā arī dziedātāji Ineta Rudzīte un Gunārs Meijers.

 

“Neraugoties uz to, ka izskan doma, ka šlāgermūzika pēdējā laikā zaudē popularitāti, vienreiz gadā noteikti ir vērts rīkot šādu pasākumu, kurā interesanti būs gan ģimenēm ar bērniem, gan visas nakts garumā varēs izpriecāties danču mīļotāji.

 

Ierasties var jau vakarā, esam nodrošinājuši telšu pilsētiņu, bet mūsu atbalstītāji sarūpējuši pārsteiguma dāvanas,” uzsver J. Kļaviņš.

“Zelta šlāgera” pārstāvis arī atklāj, festivāla gaitu filmēs “Latvijas šlāgerkanāls”. “Iespējams, tāpat kā pērn, pēc festivāla laidīsim klajā koncerta ierakstu DVD, kas būs pieejams “Latvijas Pasta” nodaļās,” sola festivāla rīkotāji.

 

Uzziņa

Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu servisa” kasēs, Latvijas pasta nodaļās, “Statoil” degvielas uzpildes stacijās, Madonas kinoteātra “Vidzeme” kasē un internetā www.bilesuserviss.lv (Ls 3).

Biļetes cena pasākuma dienā – Ls 5.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+