×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
14. jūlijs, 2016
Drukāt

Zeltlietu laupīšana Daugavpils centrā. Aizdomās turētie – Lietuvas pilsoņi

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Ilustratīvs foto

Daugavpils pilsētas centrā trīs Lietuvas pilsoņi, draudot ar pistoli, trešdien mēģināja aplaupīt juvelierizstrādājumu veikalu. Vēlāk, aizdomās par šā nozieguma izdarīšanu, trīs personu grupa tika aizturēta.

Laupīšana juvelierizstrādājumu veikalā notika īsi pirms pulksten 15 pilsētas centrā, kad veikalā ieskrēja divi nenoskaidroti vīrieši maskās, iesmidzināja asaru gāzi pārdevējiem, draudēja ar revolveri un, sasitot stikla vitrīnas, mēģināja nolaupīt zelta juvelierizstrādājumus un naudu no kases aparāta. Taču kādā brīdī izrādītā pretošanās atbaidīja uzbrucējus un viņi, pametot savas somas ar laupījumu, aizbēga nezināmā virzienā.

Veicot virkni operatīvo meklēšanas pasākumu, kā arī veiksmīgas sadarbības rezultātā ar pašvaldības policiju, jau pēc neilga laika pilsētas robežās policijai izdevās noskaidrot un aizturēt aizdomās turamās personas – 1978., 1983. un 1995.gadā dzimušus Lietuvas pilsoņus.

Pēc policijas norādītā, divi vecākie vīrieši jau agrāk bija tiesāti, tostarp vecākais no viņiem brīvības atņemšanas iestādēs kopumā pavadīja vismaz 17 gadus.

Ierosināts kriminālprocess par laupīšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem. Tuvākajā laikā tiks pieņemts lēmums par apcietinājuma piemērošanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+