Mobilā versija
+13.8°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
21. oktobris, 2015
Drukāt

Žēlums ir kaitīgs, līdzjūtība – bīstama. Uzzini, kāpēc tā! (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Psihologi vienprātīgi atzīst, ka pat melna skaudība nespēj nodarīt tādu ļaunumu psihiskajai veselībai, kā žēlums pašam pret sevi par savām neveiksmēm.

Nepārtraukta iegalvošana sev “man ir slikti, man nekas neizdodas” u. tml. noved pie smaga, depresijai tuva garīgā stāvokļa. Ieejot šajā lomā, cilvēks tik ļoti ar to saaug, ka vairs nav spējīgs mainīt savu garastāvokli. Tieši tāpēc ir ļoti bīstami meklēt līdzjūtību apkārtējos – agri vai vēlu tā pārstāj sniegt mierinājumu, un, kad visi draugi un paziņas vienbalsīgi atzīst cilvēku par visnelaimīgāko pasaulē, viņš patiešām arī sāk ciest.

Lai nenonāktu tādā situācijā, jāatceras, ka bezizejas situāciju nemēdz būt. Un nevis meklējiet, bet atraidiet jebkuru līdzjūtību.

Lai labāk apskauž jūsu optimismu un gara spēku, pat ja patiesībā tā nemaz nav.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ludzu novāciet to reklāmu !

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+