×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Zem DP lupas vairāki traģēdijā cietušo cieņu aizskaroši interneta komentāri (5)

Foto: © vege - Fotolia.comFoto: © vege - Fotolia.com

Veicot virtuālās vides monitoringu, Drošības policija (DP) identificējusi vairākus 21.novembra traģēdijas upuru un viņu tuvinieku cieņu un godu aizskarošus komentārus. Tie šobrīd tiek izvērtēti atbilstoši DP kompetencei, portālu “LA.lv” informēja drošības iestādē.

“Tāpat DP saņēmusi iesniegumus no vairākām citām personām par virtuālajā vidē izteiktajiem komentāriem saistībā ar Zolitūdes traģēdiju un veic to izvērtēšanu atbilstoši savai kompetencei,” klāstīja DP.

Savukārt Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova (SC) iesniegums, kurā galvaspilsētas vadītājs lūdz uzsākt kriminālprocesu par atsevišķās interneta vietnēs izvietotu cieņu aizskarošu informāciju, DP vēl nav saņemts, atzina drošības iestādē.

Jau vēstīts: Ušakovs uzskata, ka atsevišķās interneta vietnēs bija izvietota informācija, kas uzskatāma par naida kurināšanu un cietsirdības propagandēšanu. Tā aizskar 2013.gada 21.novembra traģēdijā bojāgājušo, cietušo un viņu tuvinieku cieņu, izdarot pārkāpumus, kas nav pieļaujami nevienam Latvijas iedzīvotājam.

“Kopš ir notikusi traģēdija Zolitūdē, aktīvu darbību ir uzsākuši cilvēki, kuriem jebkāda morāle ir sveša. 2013.gada 21.novembra notikumi skar katru no mums, un man ar sociālo tīklu starpniecību tiek sūtītas vēstules ar lūgumu ietekmēt šo cilvēku darbības pārtraukšanu,” savā iesniegumā norādīja Rīgas mērs.

Pirms nedēļas notikušajā traģēdijā Zolitūdē, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Zolitūdes traģēdija ir lielākā upuru skaita ziņā kopš Latvijas neatkarības atgūšanas.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kāda nu ušakovam vairs cieņa, vai gods. Nožēlojams lupata un izšķērdētājs.

  2. Vai Ušakovs pats, neatkāpjoties no amata, neviena cietušā cieņu nav aizskāris?

  3. monitorings …. kaut kāds jaunvārds! …. drīzāk būtu jāsauc mono-torings – tikai uz vienu- tautu virzīts!…. DP šaustīs savu tautu, bet kropļie varneši darīs un teiks ko grib! …. DP, ja tev vairs nav goda, tad nāc un sodi mani!

  4. ušakovs kungs! jus pirmais sakūsi naida kurināsanu latvijā! jums un jusu partijaj pat to ir jaatbild!

  5. Bet manu cieņu aizskar ušakoff ar savām pret Latviju vērstām darbībām. Atkāpies!!!!!!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+