Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
14. maijs, 2014
Drukāt

Zemenes un citi tautas līdzekļi baltākiem zobiem

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Gaišāku zobu emaljas toni palīdz iegūt ne tikai speciālas procedūras zobu kabinetā, bet arī vairāki tautas līdzekļi. Galvenais – nepārspīlēt!

Zemenes

Pateicoties to sastāvā esošajām augļskābēm, zemenes palīdz atbrīvoties no zobu aplikuma. Pietiek saspaidīt pāris ogas un ar šo maisījumu apziest zobus. Pēc tam kārtīgi jāizskalo mute.

Ūdeņraža pārskābe

Vispirms kārtīgi jāiztīra zobi, lai uz tiem nepaliktu ēdiena paliekas. Pēc tam jāizskalo mute ar ūdeņraža pārskābi. Šķidrumu jāizspļauj un mute kārtīgi jāizskalo ar siltu ūdeni. Šādu balināšanu drīkst veikt ne biežāk kā reizi nedēļā, citādi var ciest zobu emalja.

Dzeramā soda

Šī ir ļoti efektīva, bet ne sevišķi droša metode, īpaši jutīgiem zobiem. Pielietošana gan vienkārša – mitras zobu birstes uzber nedaudz sodas un iztīra ar to zobus. Svarīgi neuzspiest pārāk stipri un neatkārtot biežāk kā reizi divās nedēļās.

Aktīvā ogle

Melnā oglīte padara smaidu ievērojami baltāku. Pietiek minūti parīvēt ar to zobus, pēc tam iztīrīt ar zobu pastu kā parasti.

Citrona miziņa

Vēl viens vienkāršs veids, kā atbrīvoties no tumšākiem zobu emlajas plankumiem. Ņem citrona mizu un ar to norīvē zobus. Kārtīgi izskalo muti. Arī šo procedūru drīkst veikt ne biežāk kā reizi nedēļā. Ja citronskābe ļoti kairina smaganas, uzreic pārtrauc un kārtīgi izskalo muti.

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+