×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
10. jūlijs, 2016
Drukāt

Zemeņu karos pie Tīnūžiem ierauj prezidentu (75)

Ilustratīvs attēls. Foto-Karīna MiezājaIlustratīvs attēls. Foto-Karīna Miezāja

Kašķis starp zemeņu tirgotājiem uz Tīnūžu ceļa vēl nav beidzies – ierosinātas vairākas administratīvās lietas, bet “Dižbajāru” pārvaldniece nonākusi slimnīcā.

Strīds starp zemeņu tirgotājiem sākās pēc tam, kad šosejas Rīga – Koknese malā pie Tīnužiem šogad tika izsniegtas vairākas atļaujas ogu tirdzniecībai. Iepriekšējos gados šajā vietā tirgojās vien zemnieku saimniecība ”Dižbajāri”, kam šogad, pēc saimniecības pārvaldnieces Ingūnas Bedikeres teiktā, radās grūtības saņemt tirdzniecības atļauju – par to “LA” jau vēstīja iepriekš (16.06.). Bedikere veltīja pārmetumus ne vien citiem ogu tirgotājiem, kas šmaucoties ar ogu izcelsmi, bet arī vietējai pašvaldībai.

Pēc “LA” publikācijas saņēmām vairākus sašutuma pilnus zvanus no vietējiem iedzīvotājiem, kuri pārmeta Bedikerei melus. Zvanītāji apgalvoja, ka “Dižbajāriem” nav savu zemeņu lauku, un ieteica pārliecināties klātienē par pārvaldnieces vārdu patiesumu. Iespējams, viņa pati tirgo poļu ogas, tās uzdodot par vietējām – tā man teica ne viens vien zvanītājs.

Vēl pirms Jāņiem Bedikere mums solīja izrādīt savus laukus pēc vasaras saulgriežiem, taču, zvanot jau pēc svētkiem, viņas attieksme bija mainījusies. “Vai varat dot garantiju, ka pie mums neatbrauks konkurenti un nenomiglos mūsu zemenes? Mums pat PVD bail laist uz lauka. Baidāmies no konkurentiem, kuri mūs izseko, filmē un draud. Esam ieguldījuši tūkstošus, kurš tos segs?” mums teica Bedikere, atsakoties rādīt laukus.

Pēc nedēļas viņa cieta incidentā ar konkurējošiem tirgotājiem un tagad ārstējas slimnīcā. Par nodarītajiem miesas bojājumiem viņa vērsusies policijā, kur ierosinātas vēl vairākas administratīvās lietas.

“LA” kļuvis zināms, ka šajā zemeņu lietā vietējie ražotāji ar manifestāciju vērsušies pie valsts augstākajām amatpersonām, tostarp Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, drošības iestādēm un uzraugošajām iestādēm. Detalizēts manifestācijas saturs pagaidām netiek izpausts. Valsts prezidenta kancelejas preses dienesta vadītāja Ilze Salna apstiprināja, ka vēstule ir saņemta šajās dienās un atbilde vēstules iesniedzējiem tiks sniegta likumā noteiktajā kārtībā.

Plašāk lasiet pirmdien, 11.jūlijā, “Latvijas Avīzē”.

Pievienot komentāru

Komentāri (75)

 1. Pietika ar vienu komentāru Facebookā no dižbajāru Ingūnas Bedikeres, lai saprastu, ka visi šeit rakstītie komentāri ir viņas rakstīti. Pamazām cilvēks pats sevi nodod. Ar to arī sveicu. 😉

 2. Cilvēki mīļie, palasiet faceboksā Bedikeres komentārus….meli vienā laidā…. Te tiek rakstīts,par sadarbības partneri, kurš ir aizbraucis, bet tur jau runā par radiniekiem,kuri šodien radīja laukus….. Bedikeres kundze,tev gan ātri radi lido ?

 3. Ingūna, ja jau Tev viss ir kārtībā ko uztraucies? Vai tiešām vairs neatceries?

 4. Goda vārds, priedē ieskrējuši.

 5. Ļoti labi var redzēt… ka šis cilvēks taisa ažiotāžu un piesaista sev lielu cietejas uzmanību… paliek šķērmi šo te visu klausīties.. Cilvēks ar reālām problēmām… to jau var redzēt… Galvenais… lai laicīgi nāk pie prātiņa..

 6. Ingūna katram klientam stāsta savu, kur viņai ir lielie zemeņu dārzi – Salaspilī, Sidgundā, Bauskā, Dobelē… nu tad īsti, kur tie dārzi atrodas???? Ja jau cilvēkam būtu ko parādīt neietu un nedomātu nekādas atrunas….

 7. Bijušas kolēģes Atbildēt

  Strādāju ar Ingūnu tele2 ziniet teikšu godīgi traka sieviete,patika intrigas taisīt… Mēs ar pārējām meitenēm priecājamies kad viņa aizgāja projām,vai atlaida īsti tā arī nezinājām, bet problēmas gan sataisīja un arī pazuda. Tāda nu viņa ir

 8. Komentāri ir vienkārši graujoši! Jūs tai pusē visi priedē ieskrējuši, vai tomēr tie ir daži cilvēki, kuri joprojam izrēķinās? Būtu kauns tā rieties pa visu latviju!!!

  • Domāju tie ir daži ļoti neapmierināti, vai skaudīgi cilvēki. Vai nu pasūtījums izvazāt cilvēku pa dubļiem, bet nu pilnīgs aplauziens laikam. Nesanāk viņiem ne kas. Ir kāds raksts ar vēl tik daudz komentāriem? 🙂

 9. Rēka parāva. Pasekojot notikumiem, komentāriem. Tāda sajūta, ka “Dižbajāri” konkurenti pat nesaprot kādu lāča pakalpojumu izdarīj tiem Bedikeriem. Nieka z/s uztaisīja tādu reklāmu kādu gribēdams nenopirksi! 🙂

 10. Es tā ierēcu par komentāriem! Labais!

 11. Bet ogas gardas. Tam ar to sarkano nojumi tik bezgaršīgas. Fūuuu. Man Po no kuras dobes Dižbajāriem nākušas, galvenais, ka ogas labas! Jūs neko labāku nevariet piedāvāt! Skrodelim ogas pēdējais sūds! Nopērc un nožēlo, ka naudu izmeti. Veigule arī ātri poļu ogu biznesu pameta. Zālīšiem nav ko tirgot. Katru gadu tur knakstās un ar tačku uz ceļa galu gurķus stum. Dižbajāriem gadu no gada labas.

 12. Ka man šitas noriebies.. Izskatās ka tas kas skaļak bļauj tas arī būs tas vainīgais.. Un tā Bedikere
  Domāju ka tikai Ingūna ir traka, bet tagad saprotu ka vīrs un meitas ir tādas pašas..

 13. Cik es zinu tad Bedikeri tur netirgoja pirmie tajā nobrauktuve.Viņi iepriekšējos gadus tirgoja ceļa galā savā.. Ja jau par tādu lietu samelot tad jau nav ko brīnīties ka viņa sev uz meliem grib uztaisīt reklāmu un cilvēki tic jo ir lētticīgi un uzķeras uz āķa..

 14. Eh, žēl Veigule ar savām poļaku ogām netirgojās. Varētu aizlaist nopirkt! Guļ savā dzīvoklī Mālkalnes pr. 24. Eh, kā viņas ogas tagad gribētos! Slinka palikusi! Jāgaida nākamie video. Patika tās razborkas. To …. Veiguli par sievu jāņem

 15. Ja ir tik daudz lauku kādēļ neparāda tos?
  Ja es būtu zemnieks es tikai priecātos ka manus lauku pareklamētu medijos vairāk cilvēki pirktu… Redzēju to video,mēģināja atņemt telefonu un dēļ tā Bdikerei jāguļ slimnīcā vai arī tas ir atmaksas lai ātri nokārtotu dokumentus.. Man jau apnikusi tā Bedikere neko jaunu internetā izlasīt nevar ka viņas gaudošanu

 16. Nē, te ļoti daudz komentārus raksta Zālīši! To esmu atmaskojis! Un Veigule! Viņi gan pret Ingūnu gan mani 🙁
  Armands Skrodelis ” Latvijas Delikateses ” veikala īpašnieks, ar čerešņu

  • Dižbajāri beidziet māžoties un bārstīt savus jēlos jociņus, neviens, es atkārtoju neviens no lasītājiem īsti neatcerās pārējos personāžus, izņemot Jūs. Tie komentāri viens no otra neatšķiras stilistiski, ne ar saturu.

 17. Artūrs Ikšķilē Atbildēt

  Dižbajāru klients
  Labi pazīstu abus brāļus, gan Arni gan Ivaru Bedikerus. Ko varu teikt?
  Arnim- zelta rokas, laba sirds un vērienīgas darba spējas.
  Otrs brālis?- par centu pakārsies. Visu mantojis, neko jaunākajam nepalīdzējis+ konkurentu uzaicinājis, lai jaunākam sariebtu.
  Ingūna man rādīja brāļa, Ivara Bedikera sms. Skaudības pilna. Patiesībā, vīrietis kurš pelnījis nožēlu, ka tādi veči mums ir. Tā ka no viņa subjektīvu vērtējumu nedabūt.
  Par ogām. Šī ir mazākā dobe, sastādīta pa šķirnēm. Es iebraucu, jo sievai tortei vajadzēja ogas. Ingūna aizskrēja un no dobes sarāva. Viss ražo, skaisto ražo. Ogas gardas.
  Skauģi, lieciet viņiem mieru, tur viss patiesi ir kārtībā un to viņi arī viegli pierādīs. Es daļu jau pārbaudes dokumentu jau esmu redzējis un zinu patoesību.Turās Dižbajāri un to saimnieki.

  • Darga Inguna, pirms raksti no svesiem segvardiem atceries savus tik tev piemitosos vardus jo cilveks kurs ar tevim kadreiz ir saskaries zin tos specifiskos vardus kuri ir tikai retajam civekam.
   Nu tas pilites beidzat pust te, zurnaliste tak bija visu redzeja ka neka tur ipasuma nav un beidziet nemties ar tam zemenem labak kadu melleniti uzediet un ejie cucet. Tu ari

  • Šeit neiet runa par brāli Ivaru! Labāk pajautā Ingūnai un Arnim, kā viņi brāli Ivaru pazemo, pirms šeit liedz nevajadzīgu komentāru!!!

  • Smieklīgi! Pats jau teicāt, sievai tortei vajadzēja, kastīti salasa un pietiek. Bet vai ir iespējams, ka no tā visa, kas viņai ir aiz mājas, iznest 500kg zemeņu dienā kā pati saimniece ir teikusi? Padomājiet ar galvu:)

 18. Izskatās ka pusi komentāru sarakstījusi Bedikeru ģimene..Kauns kauns re kā viss nāk gaismā..
  Ingūna jums vaidzeja ārstēties Tvaika Liena nevis Ogrē

 19. Izlasot visus komentārus,sanāk laba komēdija – iz dzīves! Jautri Jums iet Tīnužos,tiesa gan,mazliet atgādina epizodes no romāna..Mērnieku laiki”.

 20. Vai man vienai tā škiet, ka 50% no komentāriem raksta viens un tas pats cilvēks? Pie tam ar akūtām šizofrēnijas pazīmēm.

 21. Nu bittīt matos, kas par zemeņu lauku. Un tur guļ tūkstoši par 3000 frigo stādiem?
  Jūs, ko ņirgājieties, par tiem 500 kg no var iznest no šīs z/s. Arī man dārzā aug zemenes, taču tikai priekš pašiem. Ziņkāres un reklāmas vadīta nevarēju atturēties un nopirku arī Dižbajāru zemenes nu tagad viņas man tā arī stāv ledusskapī jau no Jāņiem – nezinu ko darīt ar viņām, kompostā nevar ja nu nebojājās vispār, ēst arī jau bailes atliek vienīgi miskastē. Un šeit jautājums Dižbajāriem, ja tas “lielais” zemeņu lauks ir blakus mājai kāpēc Jums vajadzētu zemenes apstrādāt ar visādiem transportēšanas draņķiem? Varbūt tāpēc, ka vestas no tālienes, piemēram Polijas un iepirktas tomēr nakts tirgū?

 22. Poļu ogu pircējs! Atbildēt

  Skrodelis biezais
  Ko tad Jūs tirgus sievas ņematies… Skrodelu ieguldīšot 5 000€ un atvēršot Tīnūžos tirgu! Netikt Jums tirgoties! 🙂 Šis savas ” Latvijas Delikateses “, tfphu… POLIJAS DELIKATESES tur tirgos! BET Jūs varēsiet ar Zālīšiem kopā tikai ap stūri lūrēt…. Varenais Armands Skridelus ar Polijas ogām! Super! Īsts Vecis!
  Pieminekli šim Tīnūžos par Pagasta naudu! 😀

 23. Zālīši klientam pasniedzot divus gurķu maisus saņem naudu un pretī nevienu čeku ne stingrās uzskaites kvīti neiedod! ĒNU EKONOMIKA LIELAJIEM BĻĀVĒJIEM! Video labi uzņemts!
  Un Skrodelus piedraudēja mums Ikšķiles tirgū!

 24. Bedikeri trijatā tirgo ogas ka viņi šādu greznību var atļauties vai tad nav jākopj savu 3.5 ha zemeņu un kartupeļu lauki un gurķu siltumnīca?

 25. Saimniecība ” Rudzīši ” nakts tirgū!
  IECAVAS NOVADĀ
  Aigars Rudzītis
  LŪK OTRA SKRODEĻA blice, sabiedrotais Nakts tirgū. Kurš neko neizsniedz pret pirkumiem ne čekus,ne stingrās uzskaites kvītis, kurš nevis raka Iecavā kartupeļus, bet izsekoha Bedikerus, gulēja Tīnūžos autiņā Micukā ar numuru GE- 341. Nez kur Iecavas lauksaimniekam laiks?
  Un tam Skrodelim tās bezgaršīgās ogas piegādā vēl viens Polijas ogu kardināls Otto.

 26. ĢIRTS TĪNŪŽU NOVADNIEKS! Atbildēt

  Saimniecība ” Rudzīši ” nakts tirgū!
  IECAVAS NOVADĀ
  Aigars Rudzītis
  LŪK OTRA SKRODEĻA blice, sabiedrotais Nakts tirgū. Kurš neko neizsniedz pret pirkumiem ne čekus,ne stingrās uzskaites kvītis, kurš nevis raka Iecavā kartupeļus, bet izsekoha Bedikerus, gulēja Tīnūžos autiņā Micukā ar numuru GE- 341. Nez kur Iecavas lauksaimniekam laiks?
  Un tam Skrodelim tās bezgaršīgās ogas piegādā vēl viens Polijas ogu kardināls Otto.

  • Lielais! Rēcīgs esi!
   Ko brālis Ivars Bedikers apstiprinās brāļa labā, ja skaužot, ka brālis visu uzcēla no 0 nevis mantoja, ielaida speciāli konkurentu!
   Pazīstu Arni Bedikeru, džeks ar zelta rokām un milzu darbaspējām, kamēr viņa brālus Ivars Bedikers….. ( es negribu palikt rupjš ).
   Vai nu brālis būs liecinieks! Garām braucot paskaties uzvabu sētām, jautājunu nebūs.
   Un Ingūna manā klātbūtnē salasīja no dobes ( šo pasvītroju ), man zemenes kamēr ar Arni runāju.
   Tā ka Skrodeli, Zālīši, Veigule, beidziet savus tupos tekstus bīdīt, zem anonīmiem vārdiem. Jums neiet un neies! Es un daudzi atbalstījām un turpunāsim atbalstīt Ingūnu un Arni Bedikerus! LAI viņiem veicās un Dievs sargā no tādiem, kā Jūs.

   P.S: Bildē redzamā dobe ir mazākā. Tās izveidotas pa šķirnēm. Un viņiem vēl ir baltas ogas un zied zemenes. Ja kas.

   • Ko tad tu slēpies anonimais vai tik pats neesi Arnis?

   • Atveriet acis milie Atbildēt

    Es tur biju un redzeju ka nekadas citas dobes nav, pat beztabu sizeta redzamas si dobe un neviena cita.
    Anonima ir inguna kas raksta jo kas gan sevis slaves ja ne pati. Pajautajiet zurnalistiem no aprinka avizes, kuri apciemoja visus sakot ar pagastu un visiem pat ar iedzivotajiem. pajautajiet ingunai ka gaja ar viniem varbut kadu rakstu rakstis ka pekstinus centas iestastit par savu darzu kuru nevar no cela redzet un beigas stastija ka tonnas spej novakt no savas dobes. kauns paliek dzivot lidzas tadiem krapniekiem. Ceru uz drizu taisnibu un mierigu dzivi sava dzivokli. Ja kas visu kas notiek varu redzet par savu dzivokla balkonu Inguna.

   • Čau, Ingūna, beidzot pieslēdzies? 😀

 27. Bračka, nu bet ko jūs gribiet, tauta, paskatieties uz to Bedikeru brāli, kurš to skrodeli uzlaida uz savas zemes. Viss pagasts jau zin, ka Bedikeru brālis, Ivars Bedikers to nebaudāmo ogu tirgoni ielaida aiz skaudības, lai sariebtu savam bračkam. Un visa šī ažiotāža sacelta tikai un vienīgi aiz skaudības.

 28. Reinard, ko tad tikai Armandu Skrodeli Polijas Delikateses īpašnieku pieminēji? Kur tad Zālīši? Piebraucu pie Bedikeru meitenēm gardās ogas nopirkt, arī avenes un Zālīši 5 gabali sēž un kasti gurķu tirgo. To es saprotu, tā ir saimniecība, kur visi- tēvs, māte, bērni, vēl kaut kāda korpulenta dāma sēž 2 autiņos un tirgo gurķus. Tas saucās Ģimenes Bizness! Visi draudzīgi sēžam un neko nedaram!

  • Bedikeres kundze, neaizmirsti IP adrese nomainīt ?

  • Beidziet cepties, ja viss bus kartiba ar musu valsts institucijam tad viss bus skaidrs kurs, kura ir vainiga. Vnk man cilvekam no malas viss sis skiet tad cirks jo ja papeta mazliet tuvak zs dizbajari profilu ir viss skaidrs ari bez laiku apskates.
   1. informacija kura ir interneta atskiras no tas kuras ir tirdzniecibas vieta.
   2. bildes nav nevienas ticamas jo visas ir tuvplana nemtas kamdel tamdel ka visu redzam sa raksta titulbilde lai neredzetu kopainu ka lauks ir 10×10 m liels laucins.
   3. ja lauks jau bija 2014 gada kad tika pie prezidenta kamdel vinu neredzejam saja bilde
   4. kamdel bralis kurs dzivo blakus nevar apstiprinat to ka tur saimnieciba jau strada vairaku gadu garuma.

 29. ha, ha, ha,
  To tak uzreiz var pateikt kas šo raksta- skauģi konkurenti!
  Un varu pat saderēt, ja pat Bedikere atvērs savu ēstuvi, viņa Jūs savā ēstuvē iekšā neielaidīs!
  Ha, ha, ha

 30. Ha, ha!
  Vai labāk pirkt Armanda Skrodeļa, Polijas zemenes un čerešņu, kuras tiešām bija neēdamas!
  Sēž ar savu sarkano nojumi meža malā.
  Intervijās Lielas Latvijas patriots!
  Kad izlasīju interviju slikti palika. Kāds Armands Skrodelis ir patriots, kā apvieno zemnieku labumus!
  Armand Skrodeli, Polijas zemnieku labumus!
  Laikam Latvijas nav gana smeķīgi.
  Pārdēvē uz Polijas Delikateses.

 31. Nez kad bus patiesa informacija no visam iesaistitajam pusem savdak sankat lasit bedikeres kundzes rakstus facebook bet no parejiem pretejus un netik dramatiskus ka raksta kundze. Kad bus ista pareiza informacija rit avize? Savdak sanak dzivot nezina no ka pirkt ogas un darzenus ja visi viens otru apmelo.

 32. Kad tiks organizeti kursi pie bedikeriem ari veletos no sada tipa dobes novakt 500kg, nez cik daudz ogu varetu lubeco novakt ja vineim tukstoss reiz lielaki lauki un stadi?

 33. Kur tie 3200gab frigo stadi? Kura firma pardeva viniem stadus lai zin kur neprikt jo neizkatas gana skaisti.

 34. Kur lai griezas vietejie ja attiecigas instances gul un nerikojas? Cik ilgi jaiztur mums vietejiem bedikeres kundzes meli? Kamdel prezidents laikam skied tapec ka vini pirms paris gadiem tika pie Andra Berzina ar meliem jo nekad viniem tur nav bijusi zemenu lauki. Jus gribat teikt no siem stadiem iesp[ejams novakt 500kg? Kamdel PVD ir jauzklausa kundzes argumenti vini tak ir jakontrole katrs un bez argumentiem drikst redzet laukus. UN kur siltumnicu plantacija bedikeriem un kartupelu lauki? Un sie lauki ir sie kuri ir reklameti ridziniekiem ka savejie dizbajaru lauki?

 35. Cerams būs arī fotoreportāža, lai tie viņas klienti, kuriem pilnas ausis piedziedātas par plašajiem laukiem, atduras pret īsto realitāti… es pat atļautos teikt, krāpniecību.

 36. Sen jau vajadzēja atbildīgajiem dienestiem un policijai šo sievieti paņemt pie dziesmas.. Profesijas maina nu jau teju katru gadu, katru reizi beidzas ar kādu nesmukumu. Runā, kā nākamā ir šefpavāra profesija, kas šobrīd tiek apgūta – gribu zināt, kur viņa strādās, jo es tur noteikti neiešu..

  • Vācu kalni iedzīvotājs Atbildēt

   Un ko tad teiksi par Armandu Skrodeli?
   Tas sevi izslavēja presē kā izcilu Latvijas Patriotu, kurš apvieno Latvijas zemnieku labumus, bet savā sarkanajā nojumē pie meža tirgo tikai Polijas zemenes, čerešņu. Bieži busā sastāvējušos un neēdamu?
   Bedikerei vismaz gardas ogas. Tāpēc skauģi ņemās, ka ne izaudzēt var ne nopirkt tādas.
   Zemenes viņai uz goda.

 37. ja jau pat pa gabalu lauku nevar parādit, tad jau zemeņu lauka nav. sākumā noteikti bija doma kādu citu parādit, tad pārdomāja, jo nav jau grūti kaut lad datubāzē sameklet kam lauks pieder. protams ka vest no polijas lētus produktus un tirgot kā vietejos ir gan ērtāk gan finansiāli izdevigāk nekā mocities un pašiem audzet

 38. Ja šitie ir tie lauki.. Un vēl cilvēki kā muļķi līdz pēdējam viņus aizstāvēja 😉
  Beidzot taisnība nags gaisama.. Un kur jūs redzat tos kartupeļus un gurķus kurus viņi tirgoja?Tādu vispār viņiem nav bijis,pirka nakts tirgū un rīkoja ka savējos..Man žēl cilvēki kuri uzķeras uz viņas skaistajiem meliem..

 39. Tie ir tie slavenie 3000 frigo stādi no kuriem tie 500kg dienā!?? Nopietni!?

 40. Lettiņi pamazām sāk nojūgties

  • “Lettiņi pamazām nojūgties” sāka jau sen, vēl pagājušā gadsimta nogalē (1993. – 2000.).

   Tagad, diemžēl, šis process jau ir kļuvis neatgriezenisks. Ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm, dabiski, gluži likumsakarīgi un absolūti neizbēgami. Un konkrētais “zemeņu hibrīdkara” precedents tikai to (t.i. kādreizējās Letiņu Tautas katastrofālo un neatgriezenisko degradāciju, transformējoties no vismaz puslīdz normālu cilvēku sabiedrības uz latvānijas “titulnācijas” biogaļas izstrādājumu kritisko masu) lieku reizi apliecina, nepārprotami un neapšaubāmi.

Draugiem Facebook Twitter Google+