Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
26. augusts, 2014
Drukāt

Zemessargi turpmāk varēs lietot steku (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Valdība šodien apstiprināja grozījumus noteikumos, kas paredz tiesības zemessargiem lietot steku, liecina valdības darba kārtība.

Šobrīd noteikumi paredz, ka steku lieto, ja nepieciešams atvairīt personas uzbrukumu vai pārtraukt tās nepakļaušanos karavīra likumīgajām prasībām. Aizliegts lietot steku, ja personas nepakļaušanās karavīra likumīgajām prasībām izpaužas kā bezdarbība. Tagad steku būs tiesīgi lietot arī zemessargi.

Saeima šogad maijā pieņēmusi grozījumus Zemessardzes likumā, kurš paredzēja deleģējumu Ministru kabinetam noteikt kārtību, kādā zemessargam, pildot dienestu, ir tiesības glabāt, nēsāt un lietot speciālos līdzekļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. pret ko tad lietos? Atbildēt

    pret pensionāriem kad tie par daudz gribēs un ies piketā?

  2. Sen jau vajadzēja, lai zemessargam, pildot dienesta uzdevumu, nepieciešamības gadījumā nebūtu jāpaļaujas tikai uz saviem kulakiem.

    • tev jau ka tik pakauties Atbildēt

      neesi dzirdejis par tādu veidu kā saruna? vel paliek aktuāls jautājums par tām jūsu ” likumigajām prasibām” parasti viņas ir klaji pretlikumigas jo jums vara sakāpusi galvā kaut jums tāda nav dota. es paturešu tiesibas atbildet jusu stekiem ar ieroci rokā lai savas likumigās tiesibas aizstavetu pret jusu ” likumigajām prasibām”

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (4)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+