Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
26. augusts, 2014
Drukāt

Zemessargi turpmāk varēs lietot steku (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Valdība šodien apstiprināja grozījumus noteikumos, kas paredz tiesības zemessargiem lietot steku, liecina valdības darba kārtība.

Šobrīd noteikumi paredz, ka steku lieto, ja nepieciešams atvairīt personas uzbrukumu vai pārtraukt tās nepakļaušanos karavīra likumīgajām prasībām. Aizliegts lietot steku, ja personas nepakļaušanās karavīra likumīgajām prasībām izpaužas kā bezdarbība. Tagad steku būs tiesīgi lietot arī zemessargi.

Saeima šogad maijā pieņēmusi grozījumus Zemessardzes likumā, kurš paredzēja deleģējumu Ministru kabinetam noteikt kārtību, kādā zemessargam, pildot dienestu, ir tiesības glabāt, nēsāt un lietot speciālos līdzekļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. pret ko tad lietos? Atbildēt

    pret pensionāriem kad tie par daudz gribēs un ies piketā?

  2. Sen jau vajadzēja, lai zemessargam, pildot dienesta uzdevumu, nepieciešamības gadījumā nebūtu jāpaļaujas tikai uz saviem kulakiem.

    • tev jau ka tik pakauties Atbildēt

      neesi dzirdejis par tādu veidu kā saruna? vel paliek aktuāls jautājums par tām jūsu ” likumigajām prasibām” parasti viņas ir klaji pretlikumigas jo jums vara sakāpusi galvā kaut jums tāda nav dota. es paturešu tiesibas atbildet jusu stekiem ar ieroci rokā lai savas likumigās tiesibas aizstavetu pret jusu ” likumigajām prasibām”

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+