×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
4. janvāris, 2016
Drukāt

Zemestrīcē Indijā un Bangladešā dzīvību zaudējuši vismaz 11 cilvēki

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

6,7 magnitūdas stiprajā zemestrīcē, kas pirmdien satricinājusi Indiju un Bangladešu, dzīvību zaudējuši vismaz 11 cilvēki un aptuveni 200 ievainoti, nodarīti arī postījumi ēkām un infrastruktūrai, pavēstīja amatpersonas.

Pārrautās elektrolīnijas un bojātie telekomunikāciju sakari apgrūtinājuši glābējiem piekļuvi nomaļākajiem apgabaliem, kur varētu būt vēl cietušie.

Indijā dzīvību zaudējuši seši, bet Bangladešā – pieci cilvēki. Pazemes grūdieni bijuši jūtami arī Mjanmā, Butānā un Nepālā.

Zemestrīces epicentrs atradies Indijas ziemeļaustrumos – 29 kilometrus uz rietumiem no Manipuras štata galvaspilsētas Imphālas.

Šī ir spēcīgākā zemestrīce, kas satricinājusi Manipuras štatu kopš 1957.gada, liecina Manipuras Universitātes sniegtā informācija.

Zemestrīce notika pirms rītausmas, kad daudzi cilvēki vēl atradās gultās.

Imphālas slimnīcu sniegtā informācija liecina, ka pilsētā ievainoti aptuveni 100 cilvēki, no kuriem 33 guvuši nopietnas traumas. Bangladešas amatpersonas ziņoja par 90 ievainotajiem.

Indijas varasiestādes izpelnījušās kritiku par varasiestāžu lēno reakciju, norādot, ka armija gan sākusi novākt gruvešus, bet tai trūkst smagās tehnikas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+