×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. septembris, 2014
Drukāt

Zemgalē par kukuļņemšanu aizturēti policisti

LETALETA

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Bauskas iecirkņa policijas darbinieki, pārbaudot kāda autovadītāja sniegto informāciju, šonakt par kukuļņemšanu, kas izdarīta personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, aizturējuši divas personas. Starp aizturētajiem ir viens vīrietis un VP ZRP Bauskas iecirkņa inspektore.

Aizturētie ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā Kriminālprocesa likuma 264.panta kārtībā, informē VP.

Izmeklēšanas interesēs pagaidām plašāka informācija netiek sniegta. Veiktas sākotnējas neatliekamās procesuālās darbības un Kriminālprocess šodien tiks nosūtīts pirmstiesas izmeklēšanai Valsts policijas Iekšējam drošības birojam.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 320.panta 3.daļas, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem.

Policisti turpina strādāt pastiprināti kukuļdošanas apkarošanas jomā. Vienlaikus atgādinām, ka Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē darbojās uzticības tālrunis – 67014077, tādējādi dodot iespēju iedzīvotājiem no Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles, Tukuma un Jēkabpils jebkurā diennakts laikā informēt par problēmām, kas skar sabiedrisko kārtību un drošību.

Iedzīvotāji var ziņot, ja ir sūdzības par policijas darbu, par iespējamiem korupcijas mēģinājumiem, nelegālā alkohola tirdzniecības, kā arī par narkotisko vai psihotropo vielu tirdzniecības vietām. Paldies iedzīvotājiem, kuri ziņo un ziņojuši par iespējamiem likumpārkāpumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+