“Zemgale/LLU” hokejisti iekļūst pusfinālā, “Liepājai” otrā uzvara 0

Jelgavas “Zemgale”/LLU komanda trešdien iekļuva Latvijas hokeja virslīgas pusfinālā, kamēr pērnā gada valsts čempione “Liepāja” savā ceturtdaļfināla sērijā izvirzījās vadībā pret “Rīga” komandu.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 192

Haralda Vasiļjeva trenētā “Zemgale”/LLU viesos ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē ar 7:2 (3:1, 0:0, 4:1) uzvarēja Rīgas “Prizmu”, bet sērijā triumfēja ar 3-0.

Jelgavniekiem aizvadītajā mačā vārtus guva Toms Tauriņš, Kristaps Namiķis, Olafs Aploks, Artjoms Ogorodņikovs, Ēriks Ozollapa, Matīss Gelažis un Ivans Ribčiks, bet Niklāvs Birovs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr “Prizmai” abas reizes precīzs bija Sergejs Piskunovs.

“Zemgale”/LLU sērijas pirmajos divos mačos uzvarēja ar 5:2 un 10:2, bet pusfinālā mērosies spēkiem ar Ogres “Kurbadu”.

Tikmēr “Liepāja” sīvā cīņā viesos ar 6:4 (1:2, 3:2, 2:0) uzvarēja “Rīgu”, sērijā līdz trīs uzvarām panākot 2-1.

Liepājnieki spēles gaitā trīs reizes bija iedzinējos, taču pēc divām trešdaļām rezultāts bija neizšķirts 4:4. Savukārt uzvaru viesi nodrošināja pēdējā periodā, iemetot divas ripas, tostarp 48.minūtē aizsargam Imantam Ļeščovam gūstot uzvaras vārtus.

Uzvarētājiem ar “hat-trick” un rezultatīvu piespēli izcēlās Māris Diļevka, bet pa reizei precīzi bija Valters Freijs, Raimonds Tūbelis un Ļeščovs, kamēr Ričards Kondrats un Kristers Freibergs atdeva pa divām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt “Rīgai” Romāns Glazgovs un Oļegs Šišļaņņikovs guva pa vārtiem un atdeva pa rezultatīvai piespēlei, bet ar precīziem metieniem izcēlās arī Emīls Ģēģeris un Artjoms Pankevičs.

Sērijas ceturtā spēle, kas var kļūt par pēdējo šajā duelī, jau ceturtdien atkal notiks “Rīga” laukumā. Sērijas pirmajā spēlē ar 5:2 pārāki bija liepājnieki, bet otrajā mačā “Rīga” revanšējās papildlaikā ar 2:1.

Šīs sērijas uzvarētāji pusfinālā tiksies ar regulārā čempionāta labāko komandu “Mogo”.

LETA jau ziņoja, ka “Mogo” un “Kurbads” kā pamatturnīra divas labākās komandas uzreiz tika pusfinālā. Savukārt trešā regulārajā čempionātā palika “Zemgale”/LLU, tālāk sekoja “Liepāja”, “Rīga” un “Prizma”, bet pēdējā vietā palikusī “Pārdaugava” izslēgšanas spēlēs netika.

Ceturtdaļfināla un pusfināla cīņas noritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām. Virslīgā trešo vietu iegūst pusfinālā zaudējusī komanda, kurai ir augstāka vieta regulārajā turnīrā.