×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. oktobris, 2015
Drukāt

Zemgales reģionā atsavina 343445 nelegālās cigaretes un 455 litrus alkohola (1)

Foto: VIDFoto: VID

Zemgales reģionā šā gada septembrī un oktobra sākumā policija atsavinājusi 343 445 nelegālās cigaretes un 455 litrus nelegālā alkohola, aģentūra BNS uzzināja policijā.

Cigaretes ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām atsavinātas Jelgavas pilsētā, kā arī Rīgā. Nelegālais akcizēto preču klāsts tika pārvadāts vairākos transportlīdzekļos Jelgavas pilsētā. Policija veikusi 17 sankcionētas kratīšanas vairākās adresēs, personu dzīvesvietās, arī Rīgā.

Tikuši izņemti četri transportlīdzekļi un saistībā ar nelegālo akcizēto preču apriti, aizturētas deviņas personas, kuras nodarbojās ar nelikumīgu akcizēto preču uzglabāšanu un pārvadāšanu, no kurām dažas jau agrāk bijušas nonākušas policijas redzeslokā par līdzīgiem noziedzīgiem nodarījumiem nelegālo akcizēto preču aprites jomā.

Policija informē, ka 15.septembrī Jelgavā tika konstatēts, ka ar transportlīdzekli “Mazda 323F” tiek pārvadāti 254 litri nelegālā alkohola. Veicot sankcionētu kratīšanu, tika atsavinātas 1400 cigaretes un aizturēti trīs vīrieši. Savukārt 24.septembrī Jelgavā ar transportlīdzekli “Opel Zafira” tika pārvadāti un uzglabāti nelikumīgi alkoholiskie dzērieni – 122,7 litri degvīna “Smirnoff”, divi litri degvīna “Kļukva” un 1440 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Savukārt kādā cita transportlīdzekļa bagāžas nodalījumā tika pārvadāts 7800 cigarešu un 26 litri spirta. Policija aizturējusi trīs vīriešus.

Dažas dienas vēlāk, 28.septembrī Jelgavā, viens no autovadītājiem mēģinājis iedot 200 eiro policijas darbiniekiem, jo ar transportlīdzekli “BMW X5” pārvadāja 40180 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām, autovadītājs tika aizturēts. Tālākā izmeklēšanas laikā, tika veikta sankcionēta kratīšana aizturētā dzīvesvietā un atsavinātas 74000 cigaretes.

Lielu nelegālo akcizēto preču klāstu policija atsavināja arī 29.septembrī, konstatējot transportlīdzekli “Audi A6”, kurā tika pārvadātas 40000 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām. Policija, veicot sankcionētu kratīšanu Rīgā, atsavināja 50 litrus nelegālā alkohola un 66200 cigarešu. Oktobra sākumā Jelgavā aizturēti divi vīrieši, kuri nodarbojās ar nelikumīgu cigarešu uzglabāšanu un pārvadāšanu, tika veiktas četras sankcionētas kratīšanas un atsavinātas 112425 nelegālās cigaretes.

Policija informē, ka tika uzsākti trīs kriminālprocesi par nelegālo akcizēto preču uzglabāšanu un pārvadāšanu, kā arī tiek veikta pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tad jau novac konkurentus.nu mentene bus dumos tita.

Draugiem Facebook Twitter Google+