×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. marts, 2016
Drukāt

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apciemo LVM dabas parku Tērvetē (4)

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Latvijas Republikas zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēja Latvijas valsts mežu dabas parku Tērvetē. Vizīte vienā no iecienītākajiem dabas objektiem Latvijā notika Tērvetes novada uzņēmēju un lauksaimnieku tikšanās ietvaros.

Dabas parka Tērvetē apmeklējuma laikā AS “Latvijas valsts meži” Rekreācija un medības projektu vadītājs Normunds Namnieks ministru īsi iepazīstināja ar jaunā projekta – “Dabas un izklaides parks” – attīstības koncepciju. Plānots, ka nākotnē LVM dabas parkā Tērvetē taps vairāk nekā 150 ha plaša interaktīva vide, kas atspoguļos meža attīstības ciklu, apsaimniekošanas kārtību un metodes.

Bez uzmanības nepalika arī pērnajā gadā pār autoceļu Tērvete – Dobele uzstādītais inovatīvs liekti līmētais koka tilts – laboratorija, kas ir pirmais un līdz šim vienīgais šādas konstrukcijas tilts Baltijā. Sarunas gaitā noslēpumā nepalika arī tilta pamatmērķi: veikt mērījumus un monitoringu koka būvei Latvijas klimatiskajos apstākļos tā ekspluatācijas gaitā un atjaunot koka būvju popularitāti Latvijā.

Noslēgumā zemkopības ministram Tērvetes sila Meža māte, novēlot skanīgu un darbīgu pavasari, dāvāja putnu būrīti.

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē nemitīgi aug un attīstās. Vairākus gadus pēc kārtas parks atzīts par labāko un draudzīgāko vietu ģimenēm ar bērniem, un laika gaitā mežs ir kļuvis arī par skolēnu vides izglītības centru, piedāvājot izzinošas ekskursijas un nodarbības.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. gods un slava ministram parka apciemotājam

  2. Ne uz Tērveti tev jābrauc, bet gan dienu un nakti jāstrādā, lai mūsu lauksaimniecība neiznīkst, ja reiz esi šādā amatā.

  3. Būtu labāk padomājis par iznīkstošo lauksaimniecību.Ģimenes būs bez iztikas un kas viņus atbalstīs?

  4. Nu, vismaz būdams ministrs, par valsts naudu apceļos Latviju.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.8
Alūksne +23.7
Daugavpils +25.5
Saldus +13.5
Liepāja +12
Jelgava +18.0
Ventspils +13.2
Limbaži +17
Madona +24.9
Rēzekne +23.5
+19
+16
+15
Draugiem Facebook Twitter Google+