Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. janvāris, 2015
Drukāt

Zemledus makšķernieks uz Šūņu ezera salauž kāju

LETALETA

Daugavpilī piektdien, 23.janvārī, kāds zemledus makšķernieks uz Šūņu ezera lauzis kāju, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja zemledus makšķernieku nogādāt krastā un nodeva mediķu aprūpē.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja aģentūrai BNS sacīja, ka 73 gadus vecais vīrietis bija izgājis pastaigāties pa ezeru un kritis. Cietušais slimnīcā nogādāts ar ciskas kaula lūzumu.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 30 izsaukumu, no kuriem 13 bija ugunsgrēki, 10 – glābšanas darbi, bet septiņi izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+