Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
3. septembris, 2015
Drukāt

Zemnieki ar traktoriem dodas uz Parīzi

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ar zemajām piena un gaļas cenām neapmierinātie Francijas lauksaimnieki ar traktoriem devušies ceļā uz Parīzi, lai šodien nobloķētu galvaspilsētas satiksmi. Lauksaimnieki, kas līdzīgus protestus vasarā rīkoja citviet Francijā, ceturtdien iecerējuši izraisīt satiksmes haosu Parīzē.

No Bretaņas apgabala uz Francijas galvaspilsētu izbraukuši jau aptuveni 70 traktori. Protesta akciju organizē lauksaimnieku arodbiedrība FNSEA. Francijas valdība jūlijā paziņoja par 600 miljonu eiro pasākumu kopumu lauksaimnieku atbalstam. Valdības lēmums bija reakcija uz lauksaimnieku protestiem, tomēr tas nespēja normalizēt situāciju. Lauksaimnieki vaino lielveikalus, izplatītājus un pārtikas pārstrādes nozari, kas uztur zemas cenas.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+