×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
5. marts, 2014
Drukāt

“Zemnieku saeimas” jubilejas kongresā varēs laimēt tonnu dīzeļdegvielas

LETALETA

Biedrības “Zemnieku saeima” 15.jubilejas kongresā, kas norisināsies 10. martā Ādažu kultūras un radošās izglītības centrā, viens laimīgais organizācijas biedrs savā īpašumā iegūs tonnu dīzeļdegvielas no “Latvijas Naftas”, informēja organizācijā.

“Zemnieku saeimas” kongress ik gadu ir atskaites punkts, kurā lauksaimnieki izvērtē paveiktos darbus nozares attīstībā un nosaka nākamā gada prioritātes. Šogad organizācija atzīmē savu pastāvēšanas 15 gadu jubileju.

“Zemnieku saeima ir spēcīga un konstruktīva lauksaimniekus pārstāvoša organizācija, kas neapvieno visus Latvijas lauksaimniekus, bet strādā visiem lauksaimniekiem. Gadu gaitā no 100 biedriem esam izauguši līdz 856. Tādēļ šajā kongresā paldies par kopīgu darbu vēlamies teikt katram lauksaimniekam, kurš ir sapratis, ka tikai kopā mēs spējam veidot produktīvu lauksaimniecības vidi. Daudz jau ir padarīts, bet darbu saraksts nākamajiem 15 gadiem ir padomā,” norāda “Zemnieku saeimas” priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.

Arī šogad kongress apvienots ar konferenci “Lauksaimniecības zeme – Latvijas stratēģiskais resurss”, kurā diskutēs par zemes apsaimniekošanu Latvijā iespējām un izaicinājumiem.

Vislielākais akcents konferencē tiks likts uz diskusiju par grozījumiem likumā “Par zemes privatizāciju lauku apvidos”, kas paredz kritērijus, lai veicinātu lauksaimniecībā izmantojamās zemes nonākšanu lauksaimnieciskajā ražošanā.

Biedrībā “Zemnieku saeima” šobrīd ir 856 aktīvāki un mērķtiecīgi Latvijas zemnieki no visām lauksaimniecības nozarēm. Organizācijas mērķis ir aizstāvēt biedru intereses, aktīvi iesaistoties likumdošanas veidošanas un pilnveidošanas procesos, veidot ilgtspējīgu uz attīstību orientētu lauksaimniecības politiku Latvijā un popularizēt lauksaimniecību kā vienu no Latvijas valsts prioritārajām nozarēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+