Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
13. marts, 2012
Drukāt

Ženēvas prožektoros

chevroletyouthconceptb_13

Ženēvas automobiļu izstāde, kas pašlaik notiek, nav lielākā ne Eiropā, ne pasaulē. Taču tā allaž bijusi vispavasarīgākā, visdzīvespriecīgākā, neparastiem “konceptiem” bagātākā. Tādēļ arī mēs ieskatāmies tieši šajā eksponātu iedaļā, atstājot ekonomiskākus un lietišķākus modeļus praktiskās izvēles vasarai un rudenim.

 

Starptautiskajā Ženēvas motoršovā šodien savu Eiropas debiju piedzīvo divi “Chevrolet” konceptmodeļi, kas radīti, ietekmējoties no Amerikas jauniešiem.

“Chevrolet” stendā kompānijas pārstāvji, bruņojušies ar “iPad”, centīsies noskaidrot, ko domā jaunieši. Viņu viedoklis tiks izmantots, izstrādājot nākamos koncepta modeļus.

Pirmais “Chevrolet” konceptmodelis “Code 130R” ir četrvietīga kupeja ar vienkāršu profilu. “Code 130R” ir ieguvis vēsturisku sporta auto iespaidotu stilu un klasisko, aizmugurējo riteņu piedziņu.

“Code 130R” dizaineri ir sakombinējuši turbodzinēju ar “eAssist” tehnoloģiju. Tā ar dzinēja izslēgšanu apstājoties, bremzēšanas enerģijas rekuperāciju un griezes momenta izlīdzināšanu paātrinājuma laikā, automašīnas elektrifikāciju sabalansē turbodzinēja veiktspēju ar degvielas ekonomiju.

Otrs “Chevrolet” konceptmodelis “Tru 140S” ir eksotiska izskata četrvietīga sporta kupeja ar priekšpiedziņu. Trīsdurvju hečbeks ir radīts kā atraktīvs, tajā pašā laikā arī pieejams sporta automobilis, kas izskatās eksotisks, dārgs un ātrs.

Abu konceptmodeļu interjers to īpašniekiem ļauj personalizēt auto atbilstoši savām prasībām, kas ir izšķiroša jaunās paaudzes vēlme. Šā vecuma grupas pircēji tehnoloģiju savienojamību uzskata par ļoti svarīgu īpašību. “MyLink” sistēma un “WiFi” ļauj viedtālruni integrēt automobilī un saglabāt savienojumu, padarot auto par personīgu “dokstaciju”.

Alfa_Romeo-4C_Concept__13

“4C Concept” ir nomērķējis uz leģendārā “Lotus Elise” segmentu. Dzinējs vidū, protams, tikai divas sēdvietas. Pakaļējo riteņu piedziņa. Tikai četrus metrus garš un, pateicoties plašam kompozītmateriālu lietojumam, tikai 850 kg smags. Dinamikas rezultāts – ar tikai 1,75 l tilpuma turbomotoru (197 ZS) auto spēj sasniegt 100 km/h nepilnās piecās sekundēs.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+