Latvijā
Sabiedrība

Mazs bērns naktī iekrīt pagrabā pa atvērtu lūku2

Foto – Shutterstock. Ilustratūvs attēls

itDivi mazi bērni Vidzemē un Zemgalē guvuši traumas kritiena vai sadursmes rezultātā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Viņa pastāstīja, ka aizvadītajā naktī Zemgalē kāds trīs gadus vecs zēns iekritis pagrabā pa atvērtu lūku, un šis kritiens ir bijis no aptuveni no 2,5 metru augstuma. Bērns ar galvas traumām nogādāts slimnīcā.

Savukārt Vidzemē kāda četrus gadus veca meitene, lēkājot pa batutu, ir sadūrusies ar citu bērnu. Meitene tādējādi guvusi rokas traumu un nogādāta slimnīcā.

Divi mazi zēni applaucējas, uzlejot sevi virsū karstu ūdeni

Aizvadītajā diennaktī divi mazi zēni ir guvuši termiskus apdegumus, uzlejot sevi virsū karstu ūdeni, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Viņa piebilda, ka Latgalē rokas un kājas termiskus apdegumus ir guvis četrus gadus vecs zēns, kurš aplējās ar karstu ūdeni.

Savukārt Vidzemē divus gadus vecs zēns ir uzrāvis sev virsū trauku ar karstu ūdeni. Cietušais bērns ir guvis termiskus apdegumus, sejas, krūšu un roku apvidū.

Kopumā aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1096 izsaukumus, no kuriem 271 bija saistīts ar traumām.

LA.lv