×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Zēns no Latvijas “UEFA EURO 2016” finālspēlē ievedīs laukumā futbola zvaigzni

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Astoņus gadus vecais Krists Komorovskis no Latvijas būs viens no 22 bērniem, kurš 10. jūlijā pirms “UEFA EURO 2016” finālmača laukumā pavadīs lielākās futbola zvaigznes.

Krists ir viens no kampaņas, kura tiek rīkota jau vairākus gadus, “Ieved stadionā zvaigzni!” uzvarētājiem. Viņš pirms spēles pavadīs laukumā vienu no spēles futbolistiem, savukārt Krista tētis Kaspars vēros spēli un atbalstīs dēlu no skatītāju tribīnēm.

Krists ir daudzsološs jaunais futbolists no futbola kluba “Supernova”, kurā viņš spēlē kā uzbrucējs un ir savas komandas kapteinis. Ceļojums uz pasaules līmeņa futbola spēli ir bijis Krista sapnis jau vairākus gadus. Iespēja doties uz Franciju un satikt pasaules futbola zvaigznes mazajam futbolistam ir milzīgs piedzīvojums. Gatavojoties tam, kopā ar tēti viņš noskatījies gandrīz visas šī gada Eiropas kausa spēles.

“Futbols ir mans dzīvesveids – es futbolu spēlēju jau kopš trīs ar pus gadu vecuma. Esmu ļoti patīkami satraukts par gaidāmo ceļojumu. Es ceru, ka Francija un Vācija tiksies finālā un man būs iespēja izvest laukumā vienu no foršajiem spēlētājiem laukumā,” saka Krists.

“Kampaņa “Ieved stadionā zvaigzni!” jau ir kļuvusi par Latvijas futbola tradīciju. Mēs esam ārkārtīgi priecīgi palīdzēt mazajam Kristam piepildīt savu sapni – doties ceļojumā uz gada lielāko futbola notikumu – “UEFA EURO 2016TM” finālspēli. Priecājamies, ka Latviju pārstāvēs bērns, kurš ir ne tikai futbola fans, bet arī, iespējams, nākotnes valsts futbola zvaigzne. Novēlam, lai šis piedzīvojums sniedz Kristam ne tikai neaizmirstamas atmiņas, bet arī vairo motivāciju kļūt par profesionālu futbola spēlētāju,” norāda “McDonald’s” vadītājs Baltijā Vladimirs Jaņevskis.

Krists kopā ar tēti Kasparu uz Parīzi dosies jau 9.jūlijā, kur pavadīs kopumā trīs dienas, iepazīstot Franciju un gatavojoties finālspēlei. “UEFA EURO 2016TM” fināls norisināsies Francijas lielākajā stadionā “Stade de France” 10. jūlijā, plkst. 22:00 pēc Latvijas laika.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+