×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2013
Drukāt

“Zentas brīvdienas” drīzumā būs baudāmas TV3! 


Foto-LETAFoto-LETA

Skatītāju iemīļotā varone Zentiņa no seriāla “UgunsGrēks” pašlaik devusies ilgi gaidītā un pelnītā atvaļinājumā un ir gatava īstiem vasaras piedzīvojumiem!

 

Nebūšanas un pārpratumi ar kaimiņiem, sirdēsti un ēst gatavošana, komiskas un amizantas situācijas gaidāmas jaunajā seriālā “Zentas brīvdienas”. Arī laiks vīriešiem un gardu maltīšu gatavošanai atradīsies, jo mīlestība iet caur vēderu, bet Zentiņa tik ļoti gribētu pati savu sirdsāķīti. Nenokavējiet vasaras piedzīvojumus seriālā “Zentas brīvdienas” no 2. augusta piektdienās 20.20 kanālā TV3!

Zenta devusies vasaras atvaļinājumā pieskatīt savu radinieku māju. Tad arī viss sākas – pārpratumi un nebūšanas ar kaimiņiem, sirdī iekrīt kāds vīrietis Gastons, un lietā tiek likts viss Zentas šarms, lai viņam iepatiktos. Tā kā vīriešiem mīlestība iet caur vēderu un ļoti gribas Gastonam iepatikties, Zenta ķeras klāt arī pie kulinārijas brīnumu gatavošanas. Katrā sērijā Zenta viena vai arī kopā ar kaimiņiem gatavos kaut ko gardu. Recepšu sarakstā atrodama siera kūka, kamembēra un biezpiena sacepums ar kūpinātu šķiņķi, uzkodas pie alus, arī grilēšanas receptes un citi gardumi, kuru autors ir Bīriņu pils šefpavārs Kaspars Rocēns.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+