Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
22. septembris, 2016
Drukāt

Žerārs Depardjē intervijā nopeļ Franciju

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Aktieris Žerārs Depardjē nopēlis dzimto Franciju, sakot, ka tā kļūstot par tūrisma objektu ar “pamuļķiem, kuri dara vīnu un smirdīgu sieru”.

67 gadus vecais Depardjē nebaidās kritizēt savu dzimteni. 2013. gadā pēc sūkstīšanās par turīgiem cilvēkiem uzlikto nodokļu slogu Francijā viņš ieguva Krievijas pilsonību.

Ceturtdien itāļu laikrakstā “Corriere della Sera” publicētā intervijā Depardjē tika jautāts, vai viņš sevi uzskata par francūzi. “Nē, es esmu pasaules pilsonis. Visticamāk, Francija kļūs par Disnejlendu ārzemniekiem. To apdzīvos pamuļķi, kuri darīs vīnu un taisīs smirdīgu sieru tūristiem,” prognozē aktieris. “Vairs nav nekādas brīvības. Ar cilvēkiem manipulē.”

Depardjē nopēla arī kino industriju. “Kino vairs neeksistē. Ir izklaides pasaule un cilvēki, kuri, amerikāņu terorizēti, vairs nezina, kādā valodā runāt,” norāda aktieris.

“Ir desmit kinozvaigznes, un tie visi ir amerikāņi,” uzskata Depardjē. “Visa pārējā kino pasaule cīnās par izdzīvošanu.”

Intervija sakrita ar Depardjē autobiogrāfijas “Innocent” (“Nevainīgs”) iznākšanu Itālijā.

Aktieris intervijā paslavēja Itāliju. “Laimīgā kārtā Itālija nav pazaudējusi savu kultūru un identitāti. Tas tāpēc, ka esat jauna valsts, atšķirībā no puses Eiropas valstu, kuras bailēs no imigrantiem ir kļuvušas nedaudz fašistiskas,” sacīja Depardjē.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+