×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

Žerārs Depardjē lamājas Pirmā pasaules kara piemiņas pasākumā (1)

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Franču aktieris Žerārs Depardjē svētdien šokēja Pirmā pasaules kara piemiņas pasākuma apmeklētājus Beļģijā, jo veltījuma lasīšanas laikā šļupstēja un rupji lamājās, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.

Bija plānots, ka aktieris pasākumā Briselē nolasīs dzejoli. Taču manāmi iereibušais Depardjē tā vietā sācis lamāties un spriedelēt par politiku.

“Viņš bija manāmi piedzēries, un tas vēl ir maigi sacīts,” piemiņas pasākuma apmeklētājs pastāstīja beļģu interneta vietnei “La Capitale”. “Sākumā viņam bija grūti izdomāt ievadvārdus. Pēc tam viņš vienu teikumu lasīja vienu, divas, pat trīs reizes. Pēc tam viņš atteicās no nodoma lasīt sagatavoto tekstu un sāka runāt par politiku Beļģijā. Vēl pēc brīža pajautāja, kura lappuse viņam jālasa.”

Internetā publicēts video, kurā Depardjē nesaprotami murmina par Eiropu un politisko situāciju, bet pēc tam sāk skaļi lamāties franču valodā.

Nesenā intervijā Depardjē lielījās, ka dienā izdzerot līdz 14 pudelēm grādīgo dzērienu.

2012. gadā Depardjē pārvācās uz dzīvi Beļģijā, lai izvairītos no augstajiem nodokļiem dzimtajā Francijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kadirovs Departje uzdāvinājis Groznijā piecu istabu dzīvokli. Liela varbūtība, ka tur viņš arī dzīvo. Nekādā Belģijā! Krievijā arī “mākslu” lamāties ir apguvis. Beļģijā, droši vien, pilda FSB specuzdevumu.

Draugiem Facebook Twitter Google+