Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Zīdaiņa nāve Lizumā: vardarbību nekonstatē

svece-664x664

Gulbenes policijā pabeigta izmeklēšana saistībā ar šā gada februāra notikumu, kad Lizuma pagastā tika atrasts jaundzimuša bērna līķis. Izmeklēšanas laikā konstatēts, ka zīdaiņa nāve nav iestājusies vardarbības vai tīšas nolaidības rezultātā un mātes rīcībai nav tieša cēloniska saistība ar zīdaiņa nāves iestāšanos.

Kā informē VP, pamatojoties uz izmeklēšanas laikā iegūto informāciju un nozīmēto ekspertīžu slēdzienu, kurā apliecināts, ka jaundzimušā bērna nāve nav iestājusies vardarbības vai jebkādu tīšu darbību rezultātā, policija februārī par nonāvēšanu sākto kriminālprocesu izbeigusi. Tas izbeigts pamatojoties uz Kriminālprocesa likuma 377.panta 1.punkta, jo nav noticis noziedzīgs nodarījums.

Jau vēstīts, ka šā gada februāra sākumā policijā tika saņemta informācija par kādu sievieti, kura nonākusi mediķu aprūpē dēļ pēkšņām veselības problēmām.

Mediķiem radās aizdomas par iespējamām dzemdībām, kas notikušas ārpus ārstniecības iestādes. Uzsākot informācijas pārbaudi, policija netālu no sievietes dzīves vietas atrada jaundzimuša bērna līķi, kas tika nosūtīts ekspertīžu veikšanai.

Policijā tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XII nodaļas par nonāvēšanu un izmeklēšanas laikā policijas uzdevums bija noskaidrot vai ir noticis noziedzīgs nodarījums, kā rezultātā iestājusies zīdaiņa nāve.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+