×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. novembris, 2017
Drukāt

Zīdainis guvis galvas traumas, bērnu autokrēslam nokrītot no iepirkuma ratiem (5)

Foto - 123rf.comFoto - 123rf.com

Aizvadītajā diennaktī trīs mēnešus vecs zīdainis Zemgalē guvis galvas traumas, bērnu autokrēslam ar cietušo, nokrītot no iepirkuma ratiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Viņa sacīja, ka trīs mēnešus vecais zēns atradies uz iepirkuma ratiem novietotā bērnu autokrēslā, kas no tā nokritis. Rezultātā mazulis bija sasities un guvis galvas traumas.

Skujiņa pastāstīja, ka aizvadītajā diennaktī bijuši arī vairāki negadījumi, kas saistīti ar kritieniem no kāpnēm. Tostarp Kurzemē kāds 68 gadus vecs vīrietis ir paslīdējis, kāpjot pa vītņveida kāpnēm un kritis. Cietušais guvis krūškurvja, mugurkaula un galvas traumas. Vīrietis nogādāts slimnīcā.

Pēc Skujiņas teiktā, aizvadītajā diennaktī negadījums noticis arī Zemgalē, kur kāds 44 gadus vecs vīrietis, būdams alkohola reibumā, ir kritis pa trepēm. Kritiens ir bijis apmēram no divu līdz trīs metru augstuma. Kritiena dēļ vīrietis ir guvis galvas traumas, un cietušais nogādāts slimnīcā.

Tāpat Rīgā darba vietā 58 gadus veca sieviete ir neveiksmīgi kritusi pa kāpnēm. Cietušā guvusi kājas traumu.

Kopā aizvadītajā diennaktī mediķi ir devušies uz 1245 izsaukumiem, no kuriem 243 bijuši saistīti ar dažādām traumā vai negadījumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nekvalificēts krēsliņš, vai arī vecāku nevērība.

  2. smadzeņu nepietiekamība-ar bērniem veikalos, citām tādām suņi visur līdzi

  3. ko tās debilās var maršēt ar bērniem pa veikaliem

  4. Apsargs izsauca policiju

  5. Kas tad tie par drošības krēsliņie priekš sīčiem.Atkal kārtējais biznes projekts,lai nopelnītu naudu uz vecāku fēķin.Kas būtu,ja mašīna braucot avarētu,vai krēsliņa ražotāls nestu kādu atbildību,tam krēsliņam sīcis būtu jāsargā no visām pusēm!

Draugiem Facebook Twitter Google+