×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. maijs, 2013
Drukāt

Ziedo plūdos cietušajiem


Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

“Kad nelaime piemeklējusi Latviju un mums vēl neredzēti ledus krāvumi un plūdi par postažu pārvērtuši lielas zemes platības, nav godīgi palīdzību prasīt un prasīt tikai no valdības, bet pašiem, sabāzušiem rokas bikšu kabatās, stāvēt malā un postažā noraudzīties,” raksta mūsu lasītāja Anda Driķe.

 

Viņasprāt, būtu laiks uz plūdu piemeklētajām vietām palīgā doties “darbspējīgajiem bezdarbniekiem un pa ielām dīkdienīgi klīstošajiem jauniešiem. Visā Latvijā. Un pašvaldībām vajadzētu parūpēties par strādājošo apgādi ar darbarīkiem un uzturu. Plūdos cietušajiem būs lieti noderīgi arī naudas ziedojumi, lai mājas tiktu savestas kārtībā, iegādātas visvajadzīgākās mēbeles un iedzīves aprīkojums. Nedrīkst kavēties! Nāk taču vasara,” mudina A. Driķe.

Kā noskaidroju, ziedojumus plūdos cietušajiem Ogrē vāc biedrība “Mazais dambītis”. Tā ziedojumu kontu atvēra jau 22. aprīlī, tomēr ar savāktajiem līdzekļiem pietiks atbalstam labi ja vienai ģimenei ar bērniem, lai gan ieinteresējušies ziedot bija gan vairāki uzņēmēji, gan atsevišķu partiju pārstāvji. Ir arī citi, kas ziedo mēbeles, tomēr “visvairāk ir vajadzīgi naudas līdzekļi, kas aiziet par māju žāvēšanu, tāmju sastādīšanu par bojājumu atjaunošanu, celtniecību”, skaidro biedrības pārstāve Inese Platpīre. Pašvaldība ne sociālo pabalstu, ne pabalstu dzīvojamās mājas atjaunošanai vēl neesot izmaksājusi, jo vēl tiek aprēķināti zaudējumi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+