×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
23. novembris, 2013
Drukāt

Ziedojumi Zolitūdes traģēdijā cietušajiem pārsniedz 200 000 latu (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Cilvēki pie lielveikala "Maxima", kur iebrucis jumts un dzīvību zaudējuši vairāki desmiti cilvēku.

Portāla “Ziedot.lv” akcijā Zolitūdes traģēdijā cietušo atbalstam līdz šim saziedoti jau vairāk nekā 200 000 latu, liecina portālā “Ziedot.lv” pieejamā informācija.

Portāls akciju uzsāka piektdien – nākamajā dienā pēc traģēdijas Zolitūdes lielveikalā “Maxima”. Piektdienas laikā nelaimē cietušo ļaužu atbalstam bija ziedoti ap 80 000 latu. Sestdien līdz plkst.11 labdari traģēdijā cietušajiem bija atvēlējuši kopumā  150 747,66 latus, bet līdz plkst.20 portāla akcijā saziedoti vairāk nekā 202 000 latu.

Jau vēstīts, ka ziedot iespējams, zvanot arī uz labdarības tālruni 90006385 (ziedojums 1 lats). Par saziedoto naudu tiks sniegta sociālā un medicīniskā palīdzība, kad tāda būs nepieciešama. “Mēs būsim gatavi palīdzēt, kad cietušajiem tas būs nepieciešams,” atzīmēja akcijas rīkotāji.

Bojāgājušo skaits pēc jumta konstrukciju nobrukšanas lielveikalā “Maxima” pārsniedzis pussimtu. Bez viena vecāka palikuši 16 bērni, bet bez abiem – trīs bērni.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Es arī ziedoju, taču riebjas tas vārds “akcija”, es ziedoju lai palīdzēt nevis piedalīties akcijā!

 2. cik no tā aizies ”valstij” nodokļos ?

  • tauta saziedoja cietušajiem un valsts panems nodokļos?
   absurds..cik tad no tās summas esam ziedojuši latvijas valdibas nodokļiem?! Esam 5 gimenē,visi zvanijam ziedot …un meitina vairākas reizes.
   ziedojām cerot ,ka palidzēsim cietušajiem.ne valdibas kasei.

 3. Tauta spēj sērās būt kopā un arī svētkos, bet citādi ne.

 4. un lielā valsts pamet tik grašus…. bet te nu ir tā īstā valsts – tauta, kas uzspļauj “Tautas kalpiem” un jau šodien, ne rīt ne parīt, bez apspriedēm, ziedo no sava maka summu, kura varnešiem laikam laupītu zelta tualetes papīru un naudas maisa di….sā līšanas dimanta tepiķīti!

Draugiem Facebook Twitter Google+