×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
24. oktobris, 2013
Drukāt

Ziedojums – privātlieta
 (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts prezidents, stājoties amatā, apsolīja savu darba algu, kas ir vairāk nekā 2000 latu ik mēnesi, pārskaitīt skolām. Ja šī apņemšanās turpinās, domāju, šobrīd aplaimotas ir ļoti daudzas mācību iestādes. Gribu zināt, vai Valsts prezidents savu vārdu tur un cik skolas jau saņēmušas viņa dāvinājumu? 
Gaida Gailīte Apē

Līdz šim medijos jau izskanējis, ka Valsts prezidents savu algu ziedojis Nītaures vidusskolai, Siguldas Valsts ģimnāzijai, Cēsu Draudzīgā aicinājuma Valsts ģimnāzijai, Medumu vidusskolai, Viļānu vidusskolai, Meirānu Kalpaka pamatskolai, Strazdumuižas internātvidusskolai u.c. Lūgumi pēc ziedojumiem esot saņemti arī no pašām skolām. Sazinājos ar Valsts prezidenta preses padomnieci Līgu Krapāni. Viņa atgādināja, ka savā pirmajā preses konferencē 2011. gada 8. jūlijā Valsts prezidents Andris Bērziņš uz jautājumu: “Vai jūs atteiksieties no algas un kam to novirzīsiet?” atbildēja šādi: ‘’Es no savas algas neatteikšos. Savu nopelnīto algu es izmantošu tā, kā uzskatīšu par vislabāko. Kā jau teicu, mana prioritāte ir izglītība. Pie tās es arī turēšos kā pamata, ilgtermiņa prioritātes.” Valsts prezidents turpina un turpinās pildīt savu apņemšanos. Bet, tā kā ikvienas fiziskas personas ziedojums ir brīvprātīga, personīgi izdarīta izvēle, arī lēmumu par šo faktu publiskošanu pieņem pats ziedotājs. Valsts prezidents ir nolēmis ziedojumu saņēmējus un ziedotās summas nepubliskot, norādīja preses padomniece L. Krapāne.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Cik miljonus Latvijas valdība”īeguldīs””Liepājas Metalurga glābšanā,ja Latvijā nav dzels rūdas ieguve un Otrreizējais dzelzs-melnie metāla lūžņi Jau visi izvesti uz ārzemēm,izzagti sliežu ceļi un enerģētikā “pietrūkst”‘jaudas, bet Atomstacija nav saskatāma?[“”Akcionāri”taisa teātri pamet “sunim kaulu-rijiet”»]

Draugiem Facebook Twitter Google+