Mobilā versija
+6.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. februāris, 2012
Drukāt

Ziedojums tālākai izpētei

tass_tukuma_muzejs_7

Tukuma muzejs saņēmis ziedojumu UNESCO programmas “Pasaules atmiņa” Latvijas nacionālajā reģistrā iekļauto Sibīrijas vēstuļu uz bērza tāss tālākai pētniecībai un popularizācijai.

 

Ziedojumu 975 ASV dolāru apmērā Tukuma muzejam nodevis Austrālijā dzīvojošs latvietis Pēteris Manass, kura senči vairākās paaudzēs dzīvojuši Tukumā. Attēlā: Kārļa Roberta Kalevica vēstule uz bērza tāss, kas sūtīta dzīvesbiedrei Verai Mildai no Kirovas apgabala Vjatlaga uz Krasnojarskas apgabala Kazačinskas rajonu. Datēta ar 1943. gada 30. janvāri.

 

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+