×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

Ziedoņa fonds “Viegli” piedāvās ikgadējos Ziemassvētku ieskaņas koncertus

Foto - LetaFoto - Leta

Mūziķi Renārs Kaupers (no kreisās) un Goran Gora (Jānis Holšteins).

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” decembrī rīkos ikgadējos Ziemassvētku ieskaņas koncertus “Mēs skaitījām un nonācām pie Viena”, kas sesto gadu norisināsies Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, aģentūru BNS informēja fonda komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Tjarve.

Ziemassvētku koncertā piedalīsies fonda “Viegli” mūziķi Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis jeb Goran Gora, Māra Upmane-Holšteine un Raimonds Gusarevs jeb El Mars, kā arī fonda draugi. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var atšķirties.

“Tas ir gandrīz neticami, ka esam kopā jau tik ilgu laiku! Tieši ar Goran Gora nesen runājām, ka šādas neparastas muzikantu savienības parasti ir viena albuma projekti, bet fonda “Viegli” muzicēšana turpinās jau sesto gadu, un tas ir brīnišķīgi! Protams, “Viegli” ir kas vairāk par Ziemassvētku koncertiem, un tomēr šī mūsu ikgadējā tikšanās Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā ir kas īpašs mums pašiem, un jācer, ka arī klausītājiem. Šogad koncerti izskanēs nesen pārizdotās Imanta Ziedoņa grāmatas “Es skaitīju un nonācu pie Viena” zīmē. Un gribas cerēt, ka šī krājuma gaišumu, gan vizuālo, gan saturisko, mums izdosies noturēt arī uz skatuves, un, kopā dziedot un skaitot, nonākt pie tā paša, pie kā reiz nonāca Imants,” pauž Kaupers.

Fonda koncerti norisināsies 16. decembrī plkst. 19, 17. decembrī plkst. 15 un 19, kā arī 18. decembrī plkst. 13 un 17.

Koncertus organizē Imanta Ziedoņa muzejs. Visi ienākumi no biļešu tirdzniecības tiks ieguldīti muzeja mērķu īstenošanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+