Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Ziedoņa klētiņa varēja nodegt īssavienojuma dēļ, uzskata VUGD (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) par iespējamo iemeslu Imanta Ziedoņa vasaras mājas teritorijas klētiņā Murjāņos min īssavienojumu elektroinstalācijā, aģentūra BNS uzzināja dienestā.

Izmeklēšanu par ugunsgrēka iemeslu uzsākusi policija.

Jau ziņots, ka otrdien, 7.aprīlī pēcpusdienā ap plkst.17 izcēlās ugunsgrēks Ziedoņa vasaras mājas teritorijā esošajā klētī – šķūnī. Neviens cilvēks necieta, arī Imanta Ziedoņa muzeja ēka un citas ēkas nav skartas.

Klētij ir noliktavas un darba telpu funkcija, kas ziemas periodā netiek izmantota. Klētī neglabājās muzeja vērtīgie priekšmeti. Klēts ir apdrošināta un tā ir aprīkota ar ugunsdrošības signalizāciju, iepriekš informēja fonda “Viegli” mediju pārstāve Inga Zālīte.

Šis fonds arī rūpēsies par klēts atjaunošanu.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.19.10. Kopumā liesmas klētī bija izplatījušās 55 kvadrātmetru platībā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nu ja, tā vienkāršāk nav bandīti jāmeklē.

  2. Ne par velti Kaupers viegli dzied par īssavienojumu…

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+