×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
23. jūlijs, 2015
Drukāt

Ziedoņa muzejs Murjāņos aicina uz radošām nodarbībām (1)

Gunāra Janaiša foto no Ziedoņa ģimenes arhīva.Gunāra Janaiša foto no Ziedoņa ģimenes arhīva.

Augustā un septembrī darbu sāk Imanta Ziedoņa muzejs, aicinot uz trīs stundas ilgām nodarbībām, vēsta fonds “Viegli”.

2010. gadā dzejnieks novēlēja sava muzeja veidošanu fondam “Viegli”, lai īstenotu senu sapni par to, ka viņa vasaras māja Murjāņos top par netipisku muzeju – vietu jaunradei. Iecerēts, ka Ziedoņa muzejs būs katra ceļš uz radošu ideju īstenošanu un sevis izzināšanu.

“Šis ir Ziedoņa muzeja pilotsezonas gads, tāpēc notiks eksperimenti ar dažādām muzeja darbības formām.” skaidro fondā. 8., 9., 29. augustā un 6. septembrī tiek rīkota trīs stundas ilga programma, kurā paredzēta dalībnieku iepazīšanās vienam ar otru un apkārtni, epifānija zem niedru jumta jeb Ziedoņa vasaras mājas izzināšana, jaunrade pie Lojas upes, bet noslēgumā – programmas izvērtējums un atziņas.

Iespējams arī noskatīties dokumentālo filmu “Imants Ziedonis. Dzirnakmeņi” par to, kā tapa māja un Ziedoņa muzejs.

Ieeja uz nodarbību – tikai iepriekš piesakoties. Ieejas maksa: 15 eiro, pensionāriem un jauniešiem vecumā 12-18 gadiem – 7,50 eiro. Atlaides arī grupām un ģimenēm. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas, taču nodarbība šai vecuma grupai nav piemērota, norāda rīkotāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Slava okupantu favoritam,bet patriotu Grantiņu cietumā?Interesanti ko no šādām izdarībām var mācīties jaunā paaudze un kādu morāli izsecināt.Kad vienreiz apstāsies pret tautu noziegušos personu publiska slavināšana?Apriebies!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+