Kultūra
Kultūrpolitika

Ziedoņa muzejs sestdien atklās vasaras sezonu 16

Publicitātes foto

Dzejnieka Imanta Ziedoņa muzejs, sākot no 10. jūnija, ar pasākumiem nedēļas garumā, atzīmēs muzeja vasaras sezonas atklāšanu, LA.lv uzzināja muzejā.

Imanta Ziedoņa muzejs “Dzirnakmeņi”, Murjāņos, jau šajā sestdienā, uzsāks vasaras sezonu, atzīmējot to ar vairākiem pasākumiem nedēļas garumā. Muzeja vasaras sezona ilgs līdz pat oktobrim, apmeklētājiem piedāvājot apmeklēt muzeju no trešdienas līdz svētdienai, plkst. 11 – 18, kā arī apmeklēt Ziedoņa muzeja rīkotos pasākumus – senioru un ģimenes dienas, kino vakarus un pārgājienus.

Lai atzīmētu vasaras sezonas sākumu, Ziedoņa muzejs nedēļas garumā piedāvā pasākumus Murjāņos un citviet Latvijā.

Sestdien, 10. jūnijā, sākot no plkst. 11.30, ikviens interesents ir aicināts apmeklēt Ziedoņa muzeju Murjāņos, kur visas dienas garumā savos pieredzes stāstos dalīsies apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2017” nominanti un laureāti – nominācijas “Bizes” laureāte Laima Liepiņa, “Rabarbers” nominants Kristaps Kravalis, “Zemi es mācos” nominants Vadims Geža un “Taureņu uzbrukums” nominants Dainis Edgars Ruņģis.

Trešdien, 14. jūnijā Ziedoņa muzejs aicina visus izbaudīt pirmo oficiālo muzeja vasaras sezonas darba dienu. Šogad ir sagatavota īpaša muzeja programma ikdienas apmeklējumam, kas ļaus radošā veidā labāk iepazīt muzeju, Imantu Ziedoni un arīdzan izzināt pašiem sevi. Muzejs apmeklētājus trešdien gaidīs no plkst. 11, turklāt pirmos 15 apmeklētājus sveiks ar īpašām dāvaniņām.

17. un 18. jūnijā muzeja vasaras sezonas atklāšanas nedēļa tiks noslēgta uz īsti vasarīgas nots – ar laivu braucienu Bauskā, Ziedoņa muzeja un fonda “1836” rīkoto Leišmalītes gājienu ietvaros.

LA.lv